Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2019, 22:09
W tamtym okresie na jeja było pełno zjebów którzy myśleli że homo to choroba
Odpisz
3 października 2019, 20:43
A nie jest?
Odpisz
Edytowano - 3 października 2019, 20:44
@WHEEY: No to nie jest choroba
Odpisz
3 października 2019, 20:49
To choroba
Odpisz
3 października 2019, 20:52
@WHEEY: Czemu?
Odpisz
3 października 2019, 20:53
Dziś np widziałem film jak 3 pedałów wyciąga se z dupy jakieś czerwone gówno i sie nimi ocierają na wzajem i pieszczą. To według ciebie robi zdrowy człowiek?
Odpisz
3 października 2019, 21:01
@WHEEY: A według ciebie robi to każdy gej?
Odpisz
3 października 2019, 21:05
Nie każdy ale jednak masz tu przykład co mogą robić, a co nawet robią.
Odpisz
3 października 2019, 21:06
@WHEEY: Równie dobrze może to robić pary hetero
Odpisz
4 października 2019, 07:32
To oni też mają coś z głową równie źle
Odpisz
18 października 2021, 00:37
@WHEEY: ok zacznijmy od tego czemu ty wgl widziales taki filmik xD
Odpisz
18 października 2021, 07:19
@MsCrazyAlex: Bo widziałem, ty zły?
Odpisz
13 marca 2020, 19:16
Ta po lewo na samej górze to nie rodzina to niszczenie dzieciństwa
Odpisz
11 grudnia 2020, 14:38
@Knietjan: Ale ta na prawo już nie?
Odpisz
11 grudnia 2020, 14:39
Nie zapominajmy o dyskryminacji kobiet!!!! One takie biedne som!!!!!
Odpisz
18 listopada 2020, 02:47
Wszedłem w losowe szukając złota, znalazłem platynę.
Odpisz
9 czerwca 2014, 19:56
Prawy górny i lewy górny to nie rodzina. To patologia.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 21:29
@kulujulu: Przesadzasz
Odpisz
17 grudnia 2015, 22:59
@Kubox123456: seba karyna normalna rodzina elo
Odpisz
28 grudnia 2018, 18:51
@kulujulu: Patologia to za mało powiedziane
Odpisz
28 grudnia 2018, 21:25
@Ambassador: Prawy górny i lewy górny to rodzina. Nie mam już napędzanych nieuzasadnioną nienawiścią poglądów, pozdrawiam serdecznie
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2018, 21:33
@kulujulu: Kiedyś gdy homoseksualizm był nielegalny to prawie wcale nie było gejów. Teraz jest to już legalne, i jest ich więcej. I przez to ludzie się nie rozmnażają. I jak geje mają dziecko, to ono też staje się gejem. Wiec, przez homoseksualizm gatunek ludzki umrze. Jak widzisz, nienawiść nie jest nieuzasadniona.
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:42
@Ambassador: Och, naprawdę? W czasach kiedy ludzie mogli mieć zrujnowaną karierę, życie osobiste i zostać pobitym na ulicy mniej osób przyznawało się do homoseksualizmu? Jak to możliwe? Nie oczekuj, że będziesz miał realne dane na temat liczby homoseksualistów, jeżeli homoseksualizm jest karany. I skoro homoseksualizm może wybić ludzi, to jakim cudem Grecja przetrwała? W końcu w starożytnej Grecji nie tylko akceptowano homoseksualizm, ale nawet zachęcano do stosunków z osobami tej samej płci, jako czegoś zdrowego. Skoro homoseksualizm może wybić ludzkość, jakim cudem naród Grecki przetrwał?
Odpisz
29 grudnia 2018, 11:43
@kulujulu: Grecja jest dziwnym krajem. Dla nich homoseksualizm i kaziroctwo jest normalne. Gdy dziecko urodzi się z jakąkolwiek wadą wrodzoną, TO CYK wyrzucanko. I jakby tego było mało, to zostali podbici przez kraj który od nich ściągał. Grecja jest jedną z najdziwniejszych zagadek na świecie.
Odpisz
29 grudnia 2018, 17:05
@Ambassador: No właśnie! Nie dość, że homoseksualizm był dla nich normalny, to jeszcze wyrzucali dzieci. Skoro mimo to przetrwali, najwyraźniej homoseksualizm nie doprowadza do upadku cywilizacji.
Odpisz
29 grudnia 2018, 17:33
@kulujulu: Wiesz ile było tam ludzi? Żeby homoseksualizm zniszczył świat, każdy musiał by być gejem. A było tam wiele osób które były normalne.
Odpisz
30 grudnia 2018, 16:46
@Ambassador: Czyli mimo promocji homoseksualizmu nie każde dziecko zostawało gejem? Jak to? Przecież uważasz, że sama legalizacja homoseksualizmu może doprowadzić do zagłady świata przez namnożenie homoseksualistów, a w Grecji nawet namawiano do kontaktów homoseksualnych. Jeżeli homoseksualizm może się według Ciebie mnożyć, naród Grecki nie powinien przetrwać więcej niż kilka pokoleń, a przetrwał tysiące lat.
Odpisz
30 grudnia 2018, 17:02
@kulujulu: a skąd masz te wszystkie informacje?
Odpisz
30 grudnia 2018, 17:05
@Ambassador: W sensie co? O promocji homoseksualizmu? Czytałem na kółko filozoficzne kilka tekstów greckich filozofów i pisali tam o korzyściach płynących z okazjonalnych kontaktów homoseksualnych, a filozofowie mieli duży wpływ na kształtowanie się kultury Greckiej.
Odpisz
9 lutego 2019, 22:07
@Ambassador: nie wiedziałem że jesteś takim debilem
Odpisz
7 grudnia 2014, 21:52
homoseksualna para- ok, ale kiedy mają dziecko jest to bardzo nie ok.
Odpisz
11 czerwca 2014, 18:12
jakie ja mam kur.ewsko wielkie szczęście, że się urodziłem w kraju tradycyjnym i nietolerancyjnym :) POLACY!!! CHWAŁA. WAM!
Odpisz
12 czerwca 2014, 18:45
Jakim lewakiem trzeba być, żeby zminusować twój komentarz ;/
Odpisz
11 czerwca 2014, 16:24
ja do homoseksualistów nic nie mam, niech robią co chcą, ale dzieci nie powinni wychowywać
Odpisz
10 czerwca 2014, 20:07
Batman... albo Ciel. Ale widocznie nie jestem pierwszą osobą, której się to skojarzyło xD
Odpisz
10 czerwca 2014, 17:35
Ehh... pozwólcie że się posturze..
Nie ma to jak napis " znaleziono na jeja.pl " ;)
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2014, 17:55
Lub Ciel VvV
Minusy od Haterów anime za 5, 4, 3, 2....
Odpisz
9 czerwca 2014, 19:45
@Mika444: A, czy to na pewno komentarz do tego obrazka?
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:04
@Eiala: Tak. Sebastian i Ciel
Odpisz