Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2023, 08:55
TAAAAK, moje dzieciństwo. Jeszcze było to na plaży, gdzie w drugą stronę się rzucało pingwinem i go mewa jeszcze niosła, która miała określoną wytrzymałość i trzeba było dobrze wymierzyć ruch skrzydeł. Poza tym pamiętam jeszcze, jak foka wyrzucała pingwiny w górę i trzeba było trafi w nie śnieżką, żeby wylądowały na tarczy wyrytej na lodowcu. Pingwiny wydawały prześmieszne dźwięki
Wiem, że to niby na flasha było, ale można w to jakoś jeszcze pograć?
Odpisz
9 maja 2023, 15:49
@IkarAviator: *albatrosy
*orka
Odpisz
12 maja 2023, 23:54
@IkarAviator: jak ogarniesz sobie emulator flasha to pewnie tak
Odpisz
13 maja 2023, 10:09
@lolo220: znalazłem po prostu na necie i o matko to były piękne chwile. W *albatrosach przeleciałem wynik ponad 1300
Odpisz
9 maja 2023, 15:49
Golf był najlepszy. Chociaż rzut wzwyż też był zabawny.
Odpisz
9 maja 2023, 15:28
Tą grę miałem na konsoli PSP. Stare, ale dobre.
Odpisz
9 maja 2023, 10:24
Mam jakieś flashbacki z dzieciństwa, ale nie mogę sobie przypomnieć o co tu chodzi
Odpisz
9 maja 2023, 11:28
rel
Odpisz
9 maja 2023, 08:35
Tak stary, że widziałem upadek Rzymu i godności ludzkiej.
Odpisz
7 maja 2023, 15:58
pamiętam jak cięzko było zdać prawo jazdy na stegozaurze
Odpisz
9 maja 2023, 08:34
i to na wielkim stegozaurze
Odpisz
7 maja 2023, 14:57
Pamiętam jak na YouTubie były Gwiazdki
I dominował Minecraft
Odpisz
7 maja 2023, 15:00
@Boberek00: Na jeja gwiazdki były
Odpisz
7 maja 2023, 15:02
też
Odpisz
9 maja 2023, 08:24
a o buźkach to już nikt nie pamięta
Odpisz
7 maja 2023, 15:43
gta sa wyszlo 32 lata temu 😔😔😔
Odpisz
9 maja 2023, 08:33
@ahmedpepe: że co? XD od kiedy od 2004 roku do 2023 to 32 lata?
Odpisz
9 maja 2023, 08:36
@Crln_7: trollingu nie rozumiesz, w internecie przebywaniu musisz oswoić się
Odpisz
7 maja 2023, 15:41
Najbardziej z tej serii chyba lubiłem część, gdzie się surfowało na desce.
Odpisz
7 maja 2023, 15:07
Faktycznie, kiedyś było coś takiego.
Ale się w to grało za dzieciaka.
Odpisz
7 maja 2023, 15:00
Pamiętam jak stwierdziłem, że śmiesznie by btło zrobić rebelię gladiatorów dla jaj ale Spartakus chyba to wziął zbyt dosłownie...
Odpisz