Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2023, 16:04
Miałem w planach rozpisać się o lore Minecrafta, jednakże powiem tylko iż naprawdę smutno mi przez fakt iż Hogliny jako tako są bezużyteczne
Naprawdę wyczekuję kolejnego wierzchowca w MC i płaczę po nocach z powodu iż nie możemy używać także chociażby kóz jako wierzchowca
Odpisz
9 maja 2023, 16:13
@WujekFoliarz: Niestety
Ja sam ubolewam nad marynowanym potencjałem Osadników i samych wiosek
Odpisz
9 maja 2023, 17:58
@WujekFoliarz: Nie ma co się przejmować, Mojang jest już stracony, jedyna nadzieja w moderach i twórcach data packów
Odpisz
9 maja 2023, 19:21
@WujekFoliarz: czekam na rozwiązanie automtycznego kopania. Tak, mamy niby koparki tnt, ale to korzysta z glitcha na tnt duping i nie daje surowców. Chciałbym moba lub profesję osadnika, który będzie kopał tunel i zostawiał w skrzynce znalezione rzeczy. Nie mówiąc już o możliwości planowania wymiarów i kierunków kopania. Do vanili powinien wejść chociaż blok z roków kozich, który przesunięty pistonem niszczy blok obok
Odpisz
9 maja 2023, 20:59
@IkarAviator: Trzeba pamiętać, iż takie coś mogłoby łatwo stać się zbyt potężne. Myślę, że zbalansowaniem tego tym, iż górnik może powoli stracić wzrok i stać się bezużytneczym byłoby dobre, bo wtedy też tacy górnicy nie mogliby kopać 24/7. Oczywiście, Górnik po poczuciu się źle udałby się na słońce, jeśli to możliwe; Może to nie jest coś, czego gracze techmodpacków by chętnie widzieli, ale wiemy że Mojang nie idzie w stronę technologii
Dodatkowym moim pomysłem byłoby danie małej, ale ciekawej funkcji rybikom cukrowym - te normalnie by spawnowały się w jaskiniach tam, gdzie postawione jest ognisko przez gracza, który też mógłby je nakarmić chlebem (?) aby je oswoić. Rybiki cukrowe mogłyby "wykopywać" z bloków pokroju kamienia/żwiru ziemię czy piasek, przez to te dwa byłyby łatwo odnawialne. Mogłyby one mieć limit 10bloków/dzień, ale za to nie aż tak trudno byłoby zyskać ich wiele.
Odpisz
9 maja 2023, 21:39
@Boberek00: i bezużyteczne surowce i moby jak te niebieskie latadła, świecące kałamarnice i miedź. Jeszcze prawie dodali golema który jedyne co by robił to by klikał guziki
Odpisz
9 maja 2023, 21:46
@Orzechowy: Akurat na tego golema głosowałem
Odpisz
9 maja 2023, 22:17
@Boberek00: Głosowałem na Allaya i głosu bym nie zmienił. Po prostu zasady bycia Aviatorem XD No ale w modach na serwerze z kolegami mamy copper golema i stwierdzam, że jest świetny i uroczy. Zastanawia mnie to, ze skoro mojang pokazuje nam trzy opcje mobów, które są w stanie zaprogramować, to czemu dwie pozostałe wyrzucają do kosza? Golem cieszył skę równie dużym zainteresowaniem, ale po prostu konieczność wyboru. Następnym razem dadzą trzy znacznie słabsze opcje i jedna z nich wygra, a względem copper golema byłaby nieporównywalnie gorsza. No i Mojang potencjalnie umie go zrobić, może tak samo, jak mogło zrobić Allaya
Odpisz
9 maja 2023, 22:31
@IkarAviator: Te głosowania psuję grę
Odpisz
10 maja 2023, 08:31
@Boberek00: Społeczność oburzona, że decyzja należy do społeczności, bo społeczność psuje grę społeczności
Kojarzycie to zjawisko, w którym im dłużej powtarza się jakieś słowo, tym mniej brzmi ono jak słowo? Mam tak teraz ze słowem „społeczność”
Odpisz
10 maja 2023, 08:52
@IkarAviator: Mi chodzi same głosowanie
Powinni polegać na tym co pierwsze zostanie dodane
Odpisz
10 maja 2023, 15:08
@IkarAviator: Istnieją działające koparki
Odpisz
10 maja 2023, 16:21
@Orzechowy: Proszę się od glowsquida odspawnować
Odpisz
10 maja 2023, 16:41
@BartoliniMg: Nie bierz pod uwagę tnt duperów
Odpisz
10 maja 2023, 16:42
@Myszkapl: o, robimy kiedyś serię Minecraft z Jejakami? XD
Odpisz
10 maja 2023, 17:03
@IkarAviator: chciałbym,plus powinni dodać do minecraft więcej warzyw,owoców np pomidory,śliwki,truskawki,kapuste,maliny,kukurydze i nowe przepisy np do ciast
Odpisz
10 maja 2023, 17:08
@IkarAviator: chodzi mi o serie że powinniśmy zrobić,a te owoce to tylko dodatek
Odpisz
10 maja 2023, 18:03
@XxurmomxX: Miałem kolegę Grzesia. Przygarnąłem go do swojego domku, a on pracował ciężko i rozbudował go. A potem poznał moda z uprawami (gramy z kolegami na zmodowanum serwerze). Teraz nie wychodzi z kuchni, ciągle gotuje i warzy piwo. Pomidory i inne warzywa też są w modzie. Najciekawsze jest to, że on robi w swojej kuchni jedzenia, które natychmiast regenerują Ci głód, dają sytość i coziness, ale ja głoduję, bo nie wiem, gdzie to w naszym ogromnym magazynie kładzie. A zwykłego mięsa czy golden carrota sobie zjeść nie mogę, bo „łeee oddaj, przyda się na potrawkę”. Pozdrawiam kolegę Grzesia
Odpisz
10 maja 2023, 18:36
@WujekFoliarz: Kiedyś śniło misię, że przy pomocy grzyba można było zmienić świnię w grzyba. Ale objaśnij co to to stoi obok wieprzka.
Odpisz
10 maja 2023, 22:16
@XxurmomxX: Chyba walnę na Lidze ogłoszenie o nabór do jejowego serwera i będziemy nagrywać na jutuby heh
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2023, 08:17
@WujekFoliarz: Nie są. Hogliny to krowy ale lepsze z małym minusem, że nie dają mleka i minimalnie ciężej się zajmować ich hodowlą.
I są dobrym źródłem jedzenia w netherze.
Odpisz
11 maja 2023, 14:17
@IkarAviator: Jak będzie serwer to ja chętnie dołącze
Odpisz
11 maja 2023, 16:26
@IkarAviator: czym jest lida?
Odpisz
11 maja 2023, 16:34
@XxurmomxX: Chodzi mi o Ligę, taki mały serverek discorda prowadzony przez Alfę7
Odpisz
11 maja 2023, 19:13
@IkarAviator: daj linka
Odpisz
11 maja 2023, 19:58
@XxurmomxX: pisz do Alfy7. Ma jakieś swoje procedury rekrutacyjne
Odpisz
18 sierpnia 2023, 12:35
@IkarAviator: "Miałem kolegę Grzesia. Przygarnąłem go do swojego domku, a on pracował ciężko i rozbudował go. (...) Teraz nie wychodzi z kuchni, ciągle gotuje i warzy piwo. Pomidory i inne warzywa też są w modzie. Najciekawsze jest to, że on robi w swojej kuchni jedzenia, które natychmiast regenerują Ci głód, dają sytość i coziness, ale ja głoduję, bo nie wiem, gdzie to w naszym ogromnym magazynie kładzie. A zwykłego mięsa czy golden carrota sobie zjeść nie mogę, bo „łeee oddaj, przyda się na potrawkę”. Pozdrawiam kolegę Grzesia"
Śmiesznie to brzmi bez kontekstu.
Odpisz
18 sierpnia 2023, 13:19
@RobloxAlusiek: Trochę XD
Aktualizacja: Teraz kolega Grzesiu ma własny domek. Zaposznałem go z moją przyjaciółką i fakt, że oboje lubią bawić się w gotowanie przekonał ich do otworzenia karczmy. Często tam jadam, a że mam mentalność ptaka, czasem siadam na dachu i gram im na flecie albo śpiewam. Przy czym strasznie fałszuję, ale nie mogą mnie dopaść, bo siedzę na dachu
Odpisz
18 sierpnia 2023, 16:40
@IkarAviator: Piękny domek.
Mój brat próbował też grać na serwerze na modach ze znajomymi, ale był zbyt duży lag i nie mógł tego naprawić.
Odpisz
10 maja 2023, 18:37
No to mam kolejna wymówkę by nie iść na siłke, nie chce by mi rogi wyrosły
Odpisz
10 maja 2023, 00:11
Ile jeszcze razy przed śmiercią zobaczę tego mema
Bo pierwszy raz go widziałem jak wydali pierwszy snapshot z hoglinami z 1.16
Odpisz
10 maja 2023, 00:11
@PanPiernik: czyli jakiś luty 2020
Odpisz
9 maja 2023, 19:18
I axolotl na wardena, a villager na iron gollema...
w sumie ciekawe, że w najlepszej grze wszechczasów jest wiele analogii mob – buffed mob
Odpisz