Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2023, 10:42
Jaka czystka komentarzy, dlaczego admin tak boi się rozmów o wojnie?
Odpisz
10 maja 2023, 19:34
nie wiem dlaczego dla kogokolwiek jest dziwne że jak mają wojnę to nie wystawiają sprzętu na paradzie tylko wystawiają na front. tuz to podstawy wojenne
Odpisz
10 maja 2023, 20:41
@mrak4: Po co organizować parady kiedy jest wojna?
Odpisz
10 maja 2023, 21:31
@Grewest: o to wtedy by było "co już nic nie zostało xdddd?" ,ale tak nie bardzo ma to sens w "normalnej" wersji (czyli powinno być coś w kierunku wychwalania historii i pokazywanie jakiś artefaktów wojennych albo pokazywanie jakiś materiałów propagandowych jeśli juz chcemy budować swoją "potęgę")
Odpisz
11 maja 2023, 00:48
@Grewest: po co organizować apel z okazji święta kiedy jest święto?
Odpisz
10 maja 2023, 21:19
Witam jestem piotr gryf w tym memie chodzio to że w tle na ostatnim obrazku jest śnieg co sugeruje pore roku zwaną zimą pozdrawiam
Piotr Gryf
Odpisz
10 maja 2023, 20:56
A w 2024 będzie sam karton
Odpisz
10 maja 2023, 20:27
czemu teciak ma te same reflektory jak T90?
Odpisz
10 maja 2023, 20:36
@Maly_modelarz15: modernizacja 2023
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2023, 20:45
@SzepetD: aha, czyli następny upgrade to będzie sztora na teciaku czy jak
Odpisz
10 maja 2023, 20:43
Za 2 lata będzie karton ewentualnie rc
Odpisz
10 maja 2023, 20:17
Rosji znowu się za duzo wydawało. W czasie protestu komunistow pod chińska ambasadą w Warszawie Chińczycy wywiesili napis.
- Jeszcze Polska nie zginęła, póki my zyjemy !
Odpisz
10 maja 2023, 19:22
Tak się składa że to t34 zawsze jest na początku parady
Odpisz
9 maja 2023, 17:49
Zapomniałam, że już jest 2023 i nie ogarniałam mema
Odpisz
9 maja 2023, 15:43
i gdzie ta wielka armia?
Odpisz
9 maja 2023, 15:22
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jakim prawem te głupole zdołały skonstuowqć bombę atomową?
Odpisz
9 maja 2023, 15:23
bombę stworzyć może tak na prawdę dowolna nacja
utrzymać ją w działaniu i gotowości to coś innego
+ wtedy panowały inne "nastroje"
Odpisz
9 maja 2023, 15:28
typy z projektu manhatan uznały, że to tak być nie może, że tylko jedna nacja ma taką broń więc sami się zgłaszali do przekazywania informacji sowietom
Odpisz
9 maja 2023, 15:28
dobra, to ma sens
Odpisz
9 maja 2023, 15:29
@Maslo_Jajeczne: czyli USA samo sobie zgotowało zagrożenie? Jakie to głupie
Odpisz
9 maja 2023, 15:31
nie usa, a usańcy
Odpisz
9 maja 2023, 15:37
Nie zapominajmy jeszcze że wtedy istniał wyścig zbrojeń w czasie zimnej wojny. Przez niektórych nazywany chorym wyścigiem i w sumie trudno się z tym nie zgodzić. Zaczęło się od bomb atomowych, przez loty kosmiczne kończąc na rozwinięciu przemysłu inwestycji które miały dużo wspólnego z wyścigiem zbrojeń. Przykładem może być Czarnobylska Elektrownia Atomowa która w przyszłości miała być jedną z największych elektrowni atomowych posiadając sześć reaktorów.
Odpisz