Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2023, 21:54
Najlepsze to Vista i 1
Odpisz
10 maja 2023, 14:50
@kkolui: Vista Home Premium gurom!
Odpisz
10 maja 2023, 19:19
@kkolui: lubię Vistę, czuję do niej nostalgię. Siódemkę zresztą też. Ale od ósemki wszystko poszło
Odpisz
10 maja 2023, 21:24
@Peroczek: Ja też bo laptop taty miał Vistę Home Premium. Purble place, Inkball, Minesweeper oraz Mahjong Titans było grane w pip.
Odpisz
11 maja 2023, 00:37
@Blaylock1: moją rozrywką był krecik i ledwo co chodzący YouTube. Oraz przewijanie kartek w Wordzie i kratek w Excelu.
Odpisz
10 maja 2023, 09:16
Ach czasy XP.... To były dobre czasy :/
Odpisz
10 maja 2023, 08:11
był jeszcze chłam zwany ME -
Odpisz
9 maja 2023, 19:02
Dziesiątka master Race
Odpisz
9 maja 2023, 19:11
@Boberek00: 7 lepsza
Odpisz