Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2023, 17:30
Blizzard: usuwa PvE
Każdy gracz ov: nie wk...iaj mnie
Odpisz
21 maja 2023, 01:05
@kapibara4387: to był chyba literalnie powód powstania tej gry, cnie?
Odpisz
22 maja 2023, 16:17
@lolo220: Tak
dosłownie po to powstała druga część
Odpisz
23 maja 2023, 13:16
@Boberek00: pozwijmy ich za false advertaising może
Odpisz
23 maja 2023, 13:49
@lolo220: good pomysł
Odpisz
17 maja 2023, 13:21
Ta Firma to jeden wielki pie....ony żart
Odpisz
17 maja 2023, 13:22
@Boberek00: Pierwsza część była super
Dwójka to ewidentnie skok na zarobek
Odpisz
17 maja 2023, 13:24
@ArthurMorgan: Jak każda ich gra
do cholery, nawet Diablo 4 nie zapowiada się dobrze
Blizzard, jak ja cie w tej chwili
pie....e
Odpisz
17 maja 2023, 13:25
@ArthurMorgan: Overwatch 2 to gloryfikowany update
Odpisz
17 maja 2023, 13:29
@rumcajschr: update ilości pieniędzy w portfelu
Odpisz
17 maja 2023, 14:47
@ArthurMorgan: Nie wiem czy to można nazwać dwójką.
Odpisz
17 maja 2023, 15:25
@Boberek00: nie no, Starcraft to majstersztyk.
Odpisz
17 maja 2023, 15:36
@Ezio3971: Tak
Ale tą serię już praktycznie olali
Odpisz
17 maja 2023, 16:35
@Boberek00: takie pytanie bo myślę czy kupić diablo 4 gdyż 3 się podobała. Czy można grać singleplayer gdyż nie lubię multi?
Odpisz
17 maja 2023, 16:46
@Oliwier256: Możesz ale w miastach będziesz widzieć innych graczy
ale nie wiem czy warto
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2023, 20:06
@Boberek00: zakończyli to z Honorem. Zabrali Raynora do nieba, W sektorze Koprulu zapanował pokój, Protosi odzyskali Aiur.
Nic dodać, nic ująć.
Odpisz
20 maja 2023, 17:21
@ArthurMorgan: Dzisiaj dużo firm/korporacji tworzy produkty gorsze niż jeszcze kilka lat temu, porzucając wsparcie dla starszych, lepszych produktów, chociażby taki Microsoft. Po angielsku jest nawet na to termin https://en.m.wikipedia.org/wiki/Planned_obsolescence
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2023, 16:10
@Oliwier256: Nie w czwórkę nie zagrasz nie mając nawet abonamentu na konsoli.
Odpisz
22 maja 2023, 16:19
k...a. A tak mi się podobało reaper and souls
Odpisz
22 maja 2023, 16:25
@Oliwier256: Ten Gatunek na Diabołach się nie kończy
Poszukaj innej gry z Gatunku Hack and Slash
Odpisz
22 maja 2023, 16:30
@Oliwier256: Każda gra podłączona do sieci lub inaczej mająca multiplayer potrzebuje abonamentu na konsoli, przynajmniej z tego co wiem.
Odpisz
22 maja 2023, 16:32
@TrueStoryGuy: na xboxie darmowe (fortnite czy rocket league) nie potrzebują xbox live gold
Odpisz
22 maja 2023, 16:38
Sprawdziłem i nie mogłem grać żadnego meczu w rockecie bez passa. Jeśli gra nie ma oddzielnego multi, bez passa nie przejdzie. Przynajmniej tak miałem z cztery miesiące temu, więc nie wiem czy coś się zmieniło.
Odpisz
22 maja 2023, 16:39
@TrueStoryGuy: Ja jakoś z rok temu grałem i się dało
Odpisz
22 maja 2023, 16:39
@Boberek00: W dodatku wszystko będzie lepsze, niż Diablo 3 lol
Odpisz
22 maja 2023, 16:40
Ale to żadne osiągnięcie
od tego to nawet Wolcen ma być lepsze
Odpisz
22 maja 2023, 16:42
Ja próbowałem odpalić mecz, ale pisało, że usługa online nie jest dostępna i trzeba wykupić passa.
Odpisz
22 maja 2023, 17:07
Diablo III to to?
Odpisz
22 maja 2023, 17:16
@Oliwier256: To dodatek, ale zasadniczo jeden pies.
Odpisz
22 maja 2023, 17:18
mi się tam podobała.
Odpisz
22 maja 2023, 18:31
@Oliwier256: bo nie jest złe
Ale są lepsze gry z tego gatunku
Odpisz
22 maja 2023, 18:35
@Boberek00: Np. Hades?
Odpisz
22 maja 2023, 18:37
@TrueStoryGuy: Nie
Hades to Bardziej rogal niż Hack and slash
Mi tu bardziej chodziło o gry takie jak Titan quest, Torchlight2<3 czy Minecraft Dungons
Odpisz
22 maja 2023, 18:42
@Boberek00: Path of exile może?
Odpisz
22 maja 2023, 18:43
@TrueStoryGuy: Oli raczej nie przypadnie do gustu
Ale samą grę znam polecam
Mam w tym 150 godzin
Odpisz
22 maja 2023, 18:46
@Boberek00: Trochę nie widzę różnicy za bardzo między hack and slash i roguelike, ale to pewnie coś w stylu bullethell, którego nie ma w hack and slash zazwyczaj.
Odpisz
21 maja 2023, 11:15
Przypominają mi się czasy starcrafta i warcfafta ... :(
Odpisz