Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ionek

24 maja 2023, 15:17

Koszenie trawnika jest zj...ne. Nie dość, że to syzyfowa praca bo i tak odrośnie, to też w ...j nieekologiczna. Mianowicie wyższa trawa daje schronienie i warunki do życia np. pszczołom, które przecież są potrzebne. Jak ktoś o to jeszcze dba to może super wyglądać.

Avatar Czwarta_pomarancza

25 maja 2023, 15:52

@Ionek: wow nie wiedziałem że pszczoły żyją w trawie, całe życie sądziłem że mieszkają w ulach.

Avatar Ionek

31 maja 2023, 11:46

@Czwarta_pomarancza: tak dokładnie pszczoły żyją tylko w ulu i z niego nie wychodzą. Ja też żyje tylko w domu i po żarcie wychodzić do sklepu nie muszę. Zapamiętać warunki do życia = dach nad głową nic więcej nie jest potrzebne.

Avatar Czwarta_pomarancza

1 czerwca 2023, 11:10

@Ionek: tylko wiesz w trawie za dużo przydatnych dla pszczół rzeczy nie ma. Bo pszczoły zazwyczaj jeśli wylatują z ula lub barci to aby zbierać pyłek a zdecydowana większość tego pyłku jest na kwiatach których normalni ludzie zazwyczaj nie koszą

Avatar Ionek

7 czerwca 2023, 20:26

@Czwarta_pomarancza: Przejdź się po pierwszej lepszej ulicy z domami, trawniczek równy i kwiatów praktycznie brak. A przez trawę mam na myśli wszystko co tam rośnie to nie jest jeden gatunek i basta na logikę myślałem, że to każdy zrozumie... daj tej "trawie" czasu kwiaty same się pojawią...

Avatar DHF1232

24 maja 2023, 16:52

Syzyf vs twój stary

Avatar malinowy_kot

24 maja 2023, 12:53

Toci co koszą trawę, palą ją, a i później podlewają trawę, powinni zostać spaleni i płacić za marnowanie wody, spaliny niepotrzebne i smród palonej trawy, albo po prostu zagrażanie wystąpienia pożaru

Avatar niggiddu

24 maja 2023, 11:09

Nie wiem, czy Syzyf byłby szczęśliwszy, gdyby skazano go na ciągłe wnoszenie spadającej kosiarki na górę.

Avatar DiKarpio

21 maja 2023, 08:34

Kupcie sobie koze czy owce, będzie się samo kosić

Avatar czekolado_man

24 maja 2023, 10:17

Avatar Jiglypuff

20 maja 2023, 13:30

Facet toczy kamień pod górę.
Na kamieniu nie rośnie mech.

Avatar chlipchliphurra

20 maja 2023, 13:08

a koszenie trawników to ekologicznie i biologicznie bardzo ciekawe zagadnienie, wielu ludzi ma jakąś zieleń pod domem i często przez nieodpowiednie zagospodarowanie tej przestrzeni niepotrzebnie się męczą albo z niewiedzy wyniszczają ten własny teren

Avatar IkarAviator

20 maja 2023, 12:28

Tak. To dokładnie to uczucie. Dlatego odpalam muzykę i lecę z tym cały dzień

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Dobrze czasem się oderwać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Chciał tylko pomóc

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka