Pochwalcie się czego słuchacie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2023, 20:13
Fani rapu kiedy puszczę im prawdziwą muzykę (soundtracki z gier, openingi z anime i szanty)
Odpisz
21 maja 2023, 20:46
@rozwalgo: fani soundtrackow z gier, openingow z anime i szant kiedy puszcze im prawdziwa muzyke (rap)
Odpisz
22 maja 2023, 01:33
@MangoMan: ja kiedy ktoś puści na imprezie soundtracki z gier, openingi z anime i szanty:
(wszystkie sóki w promieniu pięciu km zniknęły)
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2023, 18:10
@MangoMan: Fani soundtrackow z gier, openingów z anime, rapu i szant kiedy puszcze im prawdziwą muzykę (hymn ZSRR)
Odpisz
25 maja 2023, 20:44
@AdeptusAstartes: Fani soundtrackow z gier, openingów z anime, rapu i szant kiedy puszcze im prawdziwą muzykę
(Hymn III Rzeszy)
Odpisz
26 maja 2023, 10:53
@diwadowskyy: Fani soundtrackow z gier, openingów z anime i szant kiedy puszcze im prawdziwą muzykę( międzynarodówkę)
Odpisz
1 lipca 2025, 15:06
@AdeptusAstartes: tymczasem gracze Workers and Resources, którzy nie zauważyli najmniejszej różnicy
Odpisz
7 czerwca 2023, 22:30
Mój gust muzyczny składa się głównie na piosenki Walaszka, piosenki z South Parku i nostalgiczne piosenki.
Odpisz
28 maja 2023, 04:12
Wszyscy inni gdy puszczę prawdziwą muzykę (folk skandynawski):
-Idziemy wziąć trochę drwa
i stworzymy łódź prawdziwego wikinga
a potem będzie trochę palenia
albo nawet grabienia!
Ja:
-Mam to gdzieś i sobie cziluję bo wiem że łódź się nie zmieści do rzeki w naszej miejscowości.
Odpisz
26 maja 2023, 23:31
Ostatnio? Aron Chupa, Dynazty, Phil Rey Gibbons i Voice Play
Odpisz
25 maja 2023, 18:38
Imo eurobeat najlepszy
Odpisz
25 maja 2023, 18:42
@Zpolskijestem0: Ta?
Odpisz
25 maja 2023, 18:46
ta.
Odpisz
26 maja 2023, 09:43
@Zpolskijestem0: tata
Odpisz
26 maja 2023, 08:51
Głównie Skillet i Thousand Foot Krutch, ale jeśli znajdę coś fajnego do dodaję do playlisty.
Odpisz
26 maja 2023, 08:37
Sabaton, disturbed, ramnstein
Odpisz
26 maja 2023, 00:45
Metallica, Rammstein, Iron Maiden
Odpisz
25 maja 2023, 21:36
Tego co mam na profilowym i soundtracków z homm3.
Odpisz
25 maja 2023, 19:23
https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ&ab
Odpisz
25 maja 2023, 20:35
@DHF1232: już myślałem że to rickroll
Odpisz
25 maja 2023, 19:06
https://www.youtube.com/watch?v=JYjIlHWBAVo
Odpisz
25 maja 2023, 18:48
https://youtu.be/ILtz5nX3_fc
Polecam
Odpisz
25 maja 2023, 18:34
Ostatnio odkryłem że muzyka z Planescape: Torment jest całkiem-całkiem.
Odpisz
25 maja 2023, 18:05
drain gang
Odpisz
25 maja 2023, 18:04
Ja słucham takiego rodzaju muzyki phonk
Odpisz