Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polska_cebulka

22 maja 2023, 15:25

to w sumie tak samo jak ta baba z sequeli

Avatar Czaderek07

23 maja 2023, 12:49

@polska_cebulka: czekaj, o kim mówisz? Poświęciłem tak mało szacunku i zaangażowania tym częściom, że nie pamiętam, co się tam działo

Avatar NutelaEpickiGamer

23 maja 2023, 20:25

@Czaderek07: O szefowej nie o żadnej aktorce

Avatar Czaderek07

24 maja 2023, 07:55

@NutelaEpickiGamer: Aaa, dobra. Bo właśnie tak myślałem że główną postać w sequelach grał jakiś orangutan.

Avatar Darwidx

22 maja 2023, 15:11

Nie chciał sobie spoilerować, w końcu części 4-6 są chronologicznie przed częściami 1-3.

Avatar
Polymorphism1

Edytowano - 22 maja 2023, 13:58

i kogoś takiego dopuszczają do tak ważnej roli
ja rozumiem że aktor jest aktorem ale materiał źródłowy powinno się znać

Avatar jakub17

22 maja 2023, 14:03

ale patrz na to z drugiej strony, nigdy nie widział żadnej części a mimo to zagrał fenomenalnie więc talent to ma tak wielki, że nie potrzebował poprzedniczek by pociągnąc 4 na swoich barkach

Avatar
Polymorphism1

22 maja 2023, 14:07

@jakub17: może dlatego że poprzednie 3 części skupiały się na efektach specjalnych a nie na fabule

Avatar jakub17

22 maja 2023, 14:09

efektach i worldbuildingu bym powiedział, bo może fabuła miałka ale to jak się galaktyka rozrosła i otworzyła furtkę na nowe ciekawe opowieści przez czas akcji to duży plus według mnie

Avatar
Polymorphism1

22 maja 2023, 14:09

@jakub17: jeśli fabuła jest nieciekawe to efekty specjalne tego nie uratują

Avatar jakub17

22 maja 2023, 14:18

powiem tak, według mnie

1 była dla mnie ciekawa, przyjemnie się ogląda choć trochę akcja wolno się toczy, przez co punkt kulminacyjny wydaje się jedynym momentem takiej zwartej akcji

2 wypada najsłabiej, bo najbardziej bawi się w rozbudowę świata oraz wyjaśnie tych początków wojen klonów, przez co pomimo posiadania więcej sekwencji zwartkiej akcji jest trochę meczące bo to bardziej przystanek między kolejnymi ekspozycjami i dialogi wołają o pomstę do niebia

3 to natomiast praktycznie druga najlepsza część po Imperium, akcja jest idealnie wyważona z ekspozycyjną częścią, worldbuilding jest praktycznie mały i ograniczony do zmian pod OT i czuć, że skupiamy się na tym na czym mamy, czyli Jedi zaczynają za bardzo iść w nie tą stronę co trzeba i tracą Anakina

Więc jak dla mnie to nie jest nieciekawa fabuła co za bardzo przygnieciona za dużym worldbuildingiem jak na pojedyncze filmy i rozwlekające akcje niepotrzebnie poza 3 do finału, przez co nie czuje się tej kulminacji jak powinno, i jakby to ograniczyć do budowania galaktyki jak w OT to nawet pomimo niekiedy cringowymi dialogami i mniejszymi bolączkami to byłaby trylogia na jej miarę

Avatar OwOcomedy

22 maja 2023, 14:25

Trollowanie dogłębne

Avatar
Polymorphism1

22 maja 2023, 14:27

@OwOcomedy: nie wiem czy jakub troluje
jeśli tak to niezauważalnie

Avatar jakub17

22 maja 2023, 14:28

lata praktyki to i człowiekowi to naturalnie przychodzi ;)

Avatar Kemono16

22 maja 2023, 14:30

@jakub17: serio napisałeś całą rozprawkę o tym? Podziwiam

Avatar
Polymorphism1

22 maja 2023, 14:31

@Kemono16: chatgpt 🙄

Avatar jakub17

22 maja 2023, 14:31

@Kemono16: po prostu jedna z serii które bardzo lubię, gdzie jak się pojawia temat to lubię sobie czasem pozwolić na odpłynięcie :D byle uważać by nie wpaść w spirale Ultrona

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kotel_
Dodane przez: Kotel_

Frustrujące

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Przypałowo

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka