Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NiktWazny1

2 czerwca 2023, 10:47

najgorsza jest ta przerwa na początku która trwa tylko 5 minut i baba przedłuża

Avatar
Tojestnazwa

26 maja 2023, 21:23

"Dzwonek jest dla nauczyciela *uśmieszek*"
A jak sie k...a większość klasy spóźni o 2 minuty to wszystkim daje spóźnienia. A kiedy inna nauczycielka sie spóźni 10 minut też jest dobrze

Avatar Baldwin

28 maja 2023, 03:49

Ale przerwa dla ucznia i do widzenia

Avatar sss96

25 maja 2023, 00:39

U nas mówili kiedyś, że dzwonek nie jest oznaką końca lekcji, ale informacją, że nauczyciel może powoli kończyć zajęcia

Avatar
Tojestnazwa

26 maja 2023, 21:28

@sss96: kłamali

Avatar sss96

27 maja 2023, 00:33

Tak, a wiesz po co? By niestety ku... za każdym razem zadać zadanie domowe.

Avatar
Tojestnazwa

27 maja 2023, 08:59

@sss96: no to nie zazdroszczę. Nawet u mnie nie jest tak źle

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2023, 19:56

Ja raz w piątej klasie miałem sytuację, że nauczycielka (najgorsza ze wszystkich z którymi miałem doświadczenie) zatrzymała nas nie tylko na przerwę, ale i na następną lekcję (wf), i po dobrych 5 minutach następnej lekcji jeden kolega po prostu wstał i wyszedł z klasy, a z nim cała reszta, oczywiście przy akompaniamencie narzekań nauczycielki. Jak potem wreszcie poszliśmy na lekcję, na której powinniśmy być, to wf-ista jeszcze się nas pytał, gdzie my byliśmy i że on nas szukał.

Avatar
Polymorphism1

24 maja 2023, 22:28

dzwonek jest dla nauczycieli

serio bo oni prawnie mają ileś tam czasu przerwy na godzinę

Avatar Dyzer

24 maja 2023, 22:35

A co dla uczniów?

Avatar
Gooddude

24 maja 2023, 22:35

@Dyzer: pała na koniec z przedmiotu

Avatar Dyzer

24 maja 2023, 22:37

Zawsze mogłobyć gorzej

Avatar
Gooddude

24 maja 2023, 22:37

@Dyzer: pała w innym miejscu? W sumie się zgadzam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dominichouse
Dodane przez: dominichouse

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka