Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2023, 10:47
najgorsza jest ta przerwa na początku która trwa tylko 5 minut i baba przedłuża
Odpisz
26 maja 2023, 21:23
"Dzwonek jest dla nauczyciela *uśmieszek*"
A jak sie k...a większość klasy spóźni o 2 minuty to wszystkim daje spóźnienia. A kiedy inna nauczycielka sie spóźni 10 minut też jest dobrze
Odpisz
28 maja 2023, 03:49
Ale przerwa dla ucznia i do widzenia
Odpisz
25 maja 2023, 00:39
U nas mówili kiedyś, że dzwonek nie jest oznaką końca lekcji, ale informacją, że nauczyciel może powoli kończyć zajęcia
Odpisz
26 maja 2023, 21:28
@sss96: kłamali
Odpisz
27 maja 2023, 00:33
Tak, a wiesz po co? By niestety ku... za każdym razem zadać zadanie domowe.
Odpisz
27 maja 2023, 08:59
@sss96: no to nie zazdroszczę. Nawet u mnie nie jest tak źle
Odpisz
26 maja 2023, 19:56
Ja raz w piątej klasie miałem sytuację, że nauczycielka (najgorsza ze wszystkich z którymi miałem doświadczenie) zatrzymała nas nie tylko na przerwę, ale i na następną lekcję (wf), i po dobrych 5 minutach następnej lekcji jeden kolega po prostu wstał i wyszedł z klasy, a z nim cała reszta, oczywiście przy akompaniamencie narzekań nauczycielki. Jak potem wreszcie poszliśmy na lekcję, na której powinniśmy być, to wf-ista jeszcze się nas pytał, gdzie my byliśmy i że on nas szukał.
Odpisz
24 maja 2023, 22:28
dzwonek jest dla nauczycieli
serio bo oni prawnie mają ileś tam czasu przerwy na godzinę
Odpisz
24 maja 2023, 22:35
A co dla uczniów?
Odpisz
24 maja 2023, 22:35
@Dyzer: pała na koniec z przedmiotu
Odpisz
24 maja 2023, 22:37
Zawsze mogłobyć gorzej
Odpisz
24 maja 2023, 22:37
@Dyzer: pała w innym miejscu? W sumie się zgadzam
Odpisz