memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 maja 2023, 21:07
nawet nie potrafię tego dobrze wytłumaczyć ale takie ułożenie napisów jest strasznie nieczytelne i mnie irytuje niczym rowerzyści latem
Odpisz
28 maja 2023, 21:08
@susanka: nie no nic nie irytuje tak jak rowerzysta na środku jezdni
25 maja 2023, 10:57
Pamiętam czasy, kiedy Biedronki były najporządniejszymi marketami, czyste, ze świeżym towarem, aż się tam chciało chodzić. Teraz (przynajmniej w mojej okolicy) wygrywa Netto i Dino.
@Lintu: U mnie tak samo zdecydowanie dino
25 maja 2023, 11:00
@Dyzer: U mnie też
25 maja 2023, 12:44
@Lintu: ja natomiast preferuję lokalny warzywniak, nie wiem jestem podpiaseczynskim patriotom xd
25 maja 2023, 12:45
Prawidłowo ja u siebie na zadupiu nni mam Targu
25 maja 2023, 13:18
Mówiłam o marketach, lokalne sklepiki to już inny wymiar :)
25 maja 2023, 11:07
👍
25 maja 2023, 11:39
@pmackowiakopl: 👍
25 maja 2023, 11:45
@Kaczkodon: 👍
What a treachery is this
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 maja 2023, 21:07
nawet nie potrafię tego dobrze wytłumaczyć ale takie ułożenie napisów jest strasznie nieczytelne i mnie irytuje niczym rowerzyści latem
Odpisz
28 maja 2023, 21:08
@susanka: nie no
nic nie irytuje tak jak rowerzysta na środku jezdni
Odpisz
25 maja 2023, 10:57
Pamiętam czasy, kiedy Biedronki były najporządniejszymi marketami, czyste, ze świeżym towarem, aż się tam chciało chodzić. Teraz (przynajmniej w mojej okolicy) wygrywa Netto i Dino.
Odpisz
25 maja 2023, 10:57
@Lintu: U mnie tak samo zdecydowanie dino
Odpisz
25 maja 2023, 11:00
@Dyzer: U mnie też
Odpisz
25 maja 2023, 12:44
@Lintu: ja natomiast preferuję lokalny warzywniak, nie wiem jestem podpiaseczynskim patriotom xd
Odpisz
25 maja 2023, 12:45
Prawidłowo
ja u siebie na zadupiu nni mam Targu
Odpisz
25 maja 2023, 13:18
Mówiłam o marketach, lokalne sklepiki to już inny wymiar :)
Odpisz
25 maja 2023, 11:07
👍
Odpisz
25 maja 2023, 11:39
@pmackowiakopl: 👍
Odpisz
25 maja 2023, 11:45
@Kaczkodon: 👍
Odpisz
25 maja 2023, 10:57
What a treachery is this
Odpisz