Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 grudnia 2018, 21:46

Ale ci ludzie z małej łódki musieli się zesrać jak Rosyjski atomowy okręt podwodny zobaczyli... XDDDDD

Avatar BlueWolfPL

11 czerwca 2014, 18:29

i nie wiesz czy się cieszyć czy bać

Avatar majki909

19 czerwca 2014, 21:05

@BlueWolfPL: Skoro to Rosja to poczęstują cię wódką i odjadą

Avatar Anonimowi

19 czerwca 2014, 21:11

@majki909: raczej będą żądać od ciebie wódki i nie odpuszczą

Avatar ziomek2009

20 czerwca 2014, 08:05

@majki909: jeżeli spotkają polaka to powiedzą że jednak nie ma tej wódki

Avatar figaro19

20 czerwca 2014, 09:07

@BlueWolfPL: Prawo morskie mówi, że KAŻDA jednostka znajdująca się w pobliżu jednostki proszącej o pomoc MUSI pomóc. A że najbliżej była ruska łódź podwodna...

Avatar BlueWolfPL

20 czerwca 2014, 10:00

@figaro19: a w czasie wojny trzeba pomóc gdy tonie statek wroga ? (pytam z ciekawości)

Avatar bobik0411

20 czerwca 2014, 13:59

@BlueWolfPL: Zależy też jaki tonie :)

Avatar figaro19

20 czerwca 2014, 15:29

@BlueWolfPL: Wydaje mi się, że nie.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2018, 22:22

@figaro19: tak jak wyżej napisano
w stanie wojny pomocy udziela się za zgodą obu kapitanów

Avatar geralt735

1 listopada 2017, 18:47

Prawo morskie nakazuje udzielenie pomocy każdej jednostce przez każdą jednostkę, proste.

Avatar CreepPepNinja

22 listopada 2017, 18:48

@geralt735: To prawda

Avatar Filipsss

31 stycznia 2018, 12:26

@geralt735: a co jeśli te dwa okręty są w ''stanie wojny''?

Avatar geralt735

31 stycznia 2018, 14:11

@Filipsss: To już trudniejsza sprawa, ale jeśli kapitan uszkodzonego okrętu wyrazi zgodę, załoga może zostać uratowana przez wrogi okręt. Problem w tym, że stają się wtedy jeńcami.

Avatar Filipsss

31 stycznia 2018, 15:28

@geralt735: no bo powiedzmy statek korei północnej tonie obok przepływają amerykanie a mają taką sytuacje napiętą i co tera ;p

Avatar CreepPepNinja

31 stycznia 2018, 15:39

@Filipsss: Nie wiem czy poprzednia odpowiedz się usunęła (źle przeczytałem odpowiedź) ale nvm...
Tak samo jak pisał autor na górze... jeżeli dowódca okrętu U.S.A. wyrazi zgodę to biorą na burtę... w pewnym sensie o ile wiem Korea Północna i Ameryka nie są w stanie wojny więc...

Avatar Filipsss

Edytowano - 31 stycznia 2018, 16:05

@CreepPepNinja: no wiem nie są zły przykład podałem ;p
ale już mi się edytować nie chciało

Avatar geralt735

31 stycznia 2018, 20:49

@Filipsss: Jeśli dowódca statku koreańskiego wyrazi zgodę i zrobi to również dowódca drugiej strony, to to jest jak najbardziej wskazane.

Inna sprawa, że północni Koreańce to fanatycy i pewnie prędzej zatopiliby statek.

Avatar Filipsss

31 stycznia 2018, 21:51

@geralt735: no tak tacy poje**ni jak japońce w 2WŚ

Avatar ziomek2009

20 czerwca 2014, 08:04

Wniosek Putin nas śledzi.

Avatar kubusz1506

5 sierpnia 2014, 14:09

@ziomek2009: to nie musiała być polska łódka

Avatar ziomek2009

Edytowano - 5 sierpnia 2014, 18:18

@kubusz1506: jezu napisałem nas jako ludzi na świecie inteligencie -_- Boże widzisz i nie grzmisz!

Avatar deadxp

30 stycznia 2015, 16:54

@ziomek2009: No właśnie, lepiej żeby nikt nie przypłynął a oni zatonęli i zdechli w lodowatej(na przykład) wodzie :P

Avatar Joules

1 września 2015, 16:52

@ziomek2009: nie jestem bogiem ale moge pomóc

Avatar kotouakk

22 czerwca 2014, 22:47

Żeby ją ɔɐqaɾzoz

Avatar patrykz96

20 czerwca 2014, 11:33

kto zrobił to zdjęcie ?

Avatar the21gryzon

20 czerwca 2014, 09:41

była gdzieś informacja o tym, oni wysłali SOS bo zbliżał się sztorm. swoją drogą załoga została przeniesiona na łódź podwodną a ich statek był holowany. mimo tego sztorm i tak ją zniósł gdzieś w morze :P

Avatar Ant_1984

11 czerwca 2014, 19:47

A kto im zrobił zdjęcie?

Avatar Aracz

11 czerwca 2014, 22:45

@Ant_1984: Peryskop? xD
Prawdopodobnie śmigłowiec straży przybrzeżnej/zaciekawionych mediów. Oni (reporterzy i dziennikarze) strasznie szybko się pojawiają, bywa, że i przed przybyciem pomocy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Mało znany szczegół

Trzeba brać osobną torbę

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka