Mała łódka wysłała sygnał SOS
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 grudnia 2018, 21:46
Ale ci ludzie z małej łódki musieli się zesrać jak Rosyjski atomowy okręt podwodny zobaczyli... XDDDDD
Odpisz
11 czerwca 2014, 18:29
i nie wiesz czy się cieszyć czy bać
Odpisz
19 czerwca 2014, 21:05
@BlueWolfPL: Skoro to Rosja to poczęstują cię wódką i odjadą
Odpisz
19 czerwca 2014, 21:11
@majki909: raczej będą żądać od ciebie wódki i nie odpuszczą
Odpisz
20 czerwca 2014, 08:05
@majki909: jeżeli spotkają polaka to powiedzą że jednak nie ma tej wódki
Odpisz
20 czerwca 2014, 09:07
@BlueWolfPL: Prawo morskie mówi, że KAŻDA jednostka znajdująca się w pobliżu jednostki proszącej o pomoc MUSI pomóc. A że najbliżej była ruska łódź podwodna...
Odpisz
20 czerwca 2014, 10:00
@figaro19: a w czasie wojny trzeba pomóc gdy tonie statek wroga ? (pytam z ciekawości)
Odpisz
20 czerwca 2014, 13:59
@BlueWolfPL: Zależy też jaki tonie :)
Odpisz
20 czerwca 2014, 15:29
@BlueWolfPL: Wydaje mi się, że nie.
Odpisz
23 lipca 2018, 22:22
@figaro19: tak jak wyżej napisano
w stanie wojny pomocy udziela się za zgodą obu kapitanów
Odpisz
1 listopada 2017, 18:47
Prawo morskie nakazuje udzielenie pomocy każdej jednostce przez każdą jednostkę, proste.
Odpisz
22 listopada 2017, 18:48
@geralt735: To prawda
Odpisz
31 stycznia 2018, 12:26
@geralt735: a co jeśli te dwa okręty są w ''stanie wojny''?
Odpisz
31 stycznia 2018, 14:11
@Filipsss: To już trudniejsza sprawa, ale jeśli kapitan uszkodzonego okrętu wyrazi zgodę, załoga może zostać uratowana przez wrogi okręt. Problem w tym, że stają się wtedy jeńcami.
Odpisz
31 stycznia 2018, 15:28
@geralt735: no bo powiedzmy statek korei północnej tonie obok przepływają amerykanie a mają taką sytuacje napiętą i co tera ;p
Odpisz
31 stycznia 2018, 15:39
@Filipsss: Nie wiem czy poprzednia odpowiedz się usunęła (źle przeczytałem odpowiedź) ale nvm...
Tak samo jak pisał autor na górze... jeżeli dowódca okrętu U.S.A. wyrazi zgodę to biorą na burtę... w pewnym sensie o ile wiem Korea Północna i Ameryka nie są w stanie wojny więc...
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 16:05
@CreepPepNinja: no wiem nie są zły przykład podałem ;p
ale już mi się edytować nie chciało
Odpisz
31 stycznia 2018, 20:49
@Filipsss: Jeśli dowódca statku koreańskiego wyrazi zgodę i zrobi to również dowódca drugiej strony, to to jest jak najbardziej wskazane.
Inna sprawa, że północni Koreańce to fanatycy i pewnie prędzej zatopiliby statek.
Odpisz
31 stycznia 2018, 21:51
@geralt735: no tak tacy poje**ni jak japońce w 2WŚ
Odpisz
20 czerwca 2014, 08:04
Wniosek Putin nas śledzi.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 14:09
@ziomek2009: to nie musiała być polska łódka
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2014, 18:18
@kubusz1506: jezu napisałem nas jako ludzi na świecie inteligencie -_- Boże widzisz i nie grzmisz!
Odpisz
30 stycznia 2015, 16:54
@ziomek2009: No właśnie, lepiej żeby nikt nie przypłynął a oni zatonęli i zdechli w lodowatej(na przykład) wodzie :P
Odpisz
1 września 2015, 16:52
@ziomek2009: nie jestem bogiem ale moge pomóc
Odpisz
22 czerwca 2014, 22:47
Żeby ją ɔɐqaɾzoz
Odpisz
20 czerwca 2014, 11:33
kto zrobił to zdjęcie ?
Odpisz
20 czerwca 2014, 09:41
była gdzieś informacja o tym, oni wysłali SOS bo zbliżał się sztorm. swoją drogą załoga została przeniesiona na łódź podwodną a ich statek był holowany. mimo tego sztorm i tak ją zniósł gdzieś w morze :P
Odpisz
11 czerwca 2014, 19:47
A kto im zrobił zdjęcie?
Odpisz
11 czerwca 2014, 22:45
@Ant_1984: Peryskop? xD
Prawdopodobnie śmigłowiec straży przybrzeżnej/zaciekawionych mediów. Oni (reporterzy i dziennikarze) strasznie szybko się pojawiają, bywa, że i przed przybyciem pomocy.
Odpisz