Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2023, 09:32
a w dodatku są gorsze od mikrofali
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2023, 17:11
Ognisko lepsze. Change my mind
Odpisz
1 czerwca 2023, 09:31
@Luksio28: dym w oczy,
upierdliwe,
z zwierząt zbyt gorące
żarcie może spać
nieporęczne
zajmuje dużo czasu
ograniczone
jak jest większe ognisko to razem z kiełbasą sam się przypiekasz
Odpisz
31 maja 2023, 04:58
Nie będe jadł radioaktywnego żarcia
Odpisz
1 czerwca 2023, 09:28
@Adix174: to skończ popi.....ać do maka
Odpisz
1 czerwca 2023, 12:45
@Racibor: wolę kebaby
Odpisz
30 maja 2023, 16:47
Mikrofala lepsza, wielofunkcyjna.
Odpisz
30 maja 2023, 21:04
@TrueStoryGuy: i jako jedyna odgrzewa od środka
Odpisz
30 maja 2023, 18:39
jadłem raz ziemniaki robione na parze, i jakie to jest dobre!
Odpisz
30 maja 2023, 17:39
Team mikrofala!
Odpisz
26 maja 2023, 18:03
jak ja kocham mikrofale
Odpisz