Mundialowe nadzieje - a Ty na kogo stawiasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2019, 00:48
Francja
Odpisz
17 lutego 2015, 19:12
england bo posrodku
Odpisz
16 czerwca 2014, 10:11
Holandia i Brazylia. Ewentualnie Hiszpania.
Odpisz
16 sierpnia 2014, 17:04
@kubakk12: Niemcy :D
Odpisz
15 czerwca 2014, 15:48
Hmmm... no Holandia
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:50
Francja Holandia bark nadziei i duże nadzieje .. gratuluje
Odpisz
13 czerwca 2014, 09:14
Niemcy,Hiszpania lub Brazylia
Odpisz
12 czerwca 2014, 19:34
a ja rozumiem logikę autora, jak by się nie myślało o Anglii to zawsze można ją zakwalifikować do innej grupy
Odpisz
12 czerwca 2014, 18:34
Argentyna, Hiszpania. Może jeszcze Brazylia.
Odpisz
12 czerwca 2014, 17:50
Czekajcie... Jednocześnie brak nadziei i duże nadzieje?
Odpisz
12 czerwca 2014, 17:20
Argentyna :)
Odpisz
12 czerwca 2014, 17:00
Brazylią i Hiszpanią
Odpisz
12 czerwca 2014, 16:55
Jestem za Belgią i Brazylią :)
Odpisz
12 czerwca 2014, 16:55
Jestem za Hondurasem oczywiście
Odpisz
12 czerwca 2014, 16:46
Jestem za nigerią
Odpisz
12 czerwca 2014, 16:35
Ja głosuje na Grecje ;-;
Odpisz