Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

30 czerwca 2025, 13:39

Cóż, informatyzacja kościołów, przynajmniej według moich spostrzeżeń, nie działa zbyt dobrze. Dość powiedzieć, że na dwóch mszach z rzędu były z tym problemy. Raz nawalił komputer, przez co zniknął tekst, pojawił się pulpit, a po chwili ekran ładowania Windowsa XP. Następnym razem problemy były z telewizorem, którym wyświetlano tekst (a raczej kilkoma). Otóż chyba cztery razy straciły sygnał (jednocześnie) i przez parę minut wyświetlał się blackscreen.

Avatar Dark43Hunter

9 czerwca 2023, 15:34

tbh nigdy się nie spotkałem z czymś takim w żadnym kościele

Avatar Magnolia_petals

5 czerwca 2023, 17:35

nie rel, mieszkam na wsi i tu są w każdym kościele, a byłam w mieście i nie mieli (choć to chyba dlatego, że kościół stary, ale to żadne wytłumaczenie, bo nasz ma 400 lat i są ekrany)

Avatar Loginamika04

5 czerwca 2023, 01:20

U mnie na wsi też są dwa takie ekrany ┐⁠(⁠ ⁠∵⁠ ⁠)⁠┌

Avatar KnosKnos

2 czerwca 2023, 22:43

Taki telewizor na ścianie nie jest w każdej miejscowości?

Avatar Mikrus19

3 czerwca 2023, 17:50

@KnosKnos: Czasami jest projektor. Ale w tym wypadku nie ma większej różnicy....

Avatar PanPiernik

1 czerwca 2023, 10:29

W jakim większym mieście? na wsi u mojej babci jest karaoke kościelne
Wieś ma jakieś 700 mieszkańców

Avatar nwmjakomdacnazwexd

2 czerwca 2023, 19:55

@PanPiernik: też

Avatar DHF1232

2 czerwca 2023, 20:10

@PanPiernik: U nas na wsi też.

Avatar EnergyBlack

2 czerwca 2023, 20:29

@PanPiernik: Suwałki to nie za duże miasto a w kościele tekst jest wyświetlany. Znaczy chyba, bo jak jeszcze chodziłem to były

Avatar RoyalPigeon

2 czerwca 2023, 23:17

@PanPiernik: Wieś ma 700 mieszkańców czy parafia? Bo jak na wieś to nie tak mało, a jak parafia no to faktycznie niewiele

Avatar Elmario1234

3 czerwca 2023, 08:18

@PanPiernik: u nas też

Avatar Jadeja

3 czerwca 2023, 09:05

@PanPiernik: 700 to nawet dużo jak na wioskę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Tymi się chodzi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Phi!

Przypałowo

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka