Cóż, informatyzacja kościołów, przynajmniej według moich spostrzeżeń, nie działa zbyt dobrze. Dość powiedzieć, że na dwóch mszach z rzędu były z tym problemy. Raz nawalił komputer, przez co zniknął tekst, pojawił się pulpit, a po chwili ekran ładowania Windowsa XP. Następnym razem problemy były z telewizorem, którym wyświetlano tekst (a raczej kilkoma). Otóż chyba cztery razy straciły sygnał (jednocześnie) i przez parę minut wyświetlał się blackscreen.
nie rel, mieszkam na wsi i tu są w każdym kościele, a byłam w mieście i nie mieli (choć to chyba dlatego, że kościół stary, ale to żadne wytłumaczenie, bo nasz ma 400 lat i są ekrany)
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2025, 13:39
Cóż, informatyzacja kościołów, przynajmniej według moich spostrzeżeń, nie działa zbyt dobrze. Dość powiedzieć, że na dwóch mszach z rzędu były z tym problemy. Raz nawalił komputer, przez co zniknął tekst, pojawił się pulpit, a po chwili ekran ładowania Windowsa XP. Następnym razem problemy były z telewizorem, którym wyświetlano tekst (a raczej kilkoma). Otóż chyba cztery razy straciły sygnał (jednocześnie) i przez parę minut wyświetlał się blackscreen.
Odpisz
9 czerwca 2023, 15:34
tbh nigdy się nie spotkałem z czymś takim w żadnym kościele
Odpisz
5 czerwca 2023, 17:35
nie rel, mieszkam na wsi i tu są w każdym kościele, a byłam w mieście i nie mieli (choć to chyba dlatego, że kościół stary, ale to żadne wytłumaczenie, bo nasz ma 400 lat i są ekrany)
Odpisz
5 czerwca 2023, 01:20
U mnie na wsi też są dwa takie ekrany ┐( ∵ )┌
Odpisz
2 czerwca 2023, 22:43
Taki telewizor na ścianie nie jest w każdej miejscowości?
Odpisz
3 czerwca 2023, 17:50
@KnosKnos: Czasami jest projektor. Ale w tym wypadku nie ma większej różnicy....
Odpisz
1 czerwca 2023, 10:29
W jakim większym mieście? na wsi u mojej babci jest karaoke kościelne
Wieś ma jakieś 700 mieszkańców
Odpisz
2 czerwca 2023, 19:55
@PanPiernik: też
Odpisz
2 czerwca 2023, 20:10
@PanPiernik: U nas na wsi też.
Odpisz
2 czerwca 2023, 20:29
@PanPiernik: Suwałki to nie za duże miasto a w kościele tekst jest wyświetlany. Znaczy chyba, bo jak jeszcze chodziłem to były
Odpisz
2 czerwca 2023, 23:17
@PanPiernik: Wieś ma 700 mieszkańców czy parafia? Bo jak na wieś to nie tak mało, a jak parafia no to faktycznie niewiele
Odpisz
3 czerwca 2023, 08:18
@PanPiernik: u nas też
Odpisz
3 czerwca 2023, 09:05
@PanPiernik: 700 to nawet dużo jak na wioskę.
Odpisz