Nie będę ściemniać - lekko nie będzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2023, 13:39
Odpisz
2 czerwca 2023, 16:55
Introwertycy to nie są osoby nieśmiałe, przestańmy mieszać te dwa słowa...
Odpisz
3 czerwca 2023, 07:36
@Hiholatek: nie
Odpisz
2 czerwca 2023, 22:18
ciężko stwierdzić, nie lubię ketchupu
Odpisz
2 czerwca 2023, 16:13
Nieprawda bo introwertyk nie poszedłby w tak zaludnione miejsce
Odpisz
2 czerwca 2023, 14:51
Admin usunął jak mówiłem o botach
Dosłownie '84
Odpisz
2 czerwca 2023, 10:31
Rel
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:30
Było
https://memy.jeja.pl/859821,na-sucho-tez-dobre.html
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:30
@BartoliniMg: nikt nie pytał
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:31
...and?
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:32
@BartoliniMg: i twoje linki nie zmienią tego że ja nie widziałam tego mema i uważam go za dobrego więc przestań wchodzić w drogę dobrym memiarzom
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:34
*botom
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:19
@BartoliniMg: a może ty jesteś botem
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:19
@BartoliniMg: admin bez rigczu znowu wątki kasuje
f
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:20
@BartoliniMg: a poza tym przeszło więc tym bardziej nic nie zmieniłeś
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:53
A co było w tamtym wątku który admin skasował?
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:55
@AdeptusAstartes: powiedziałam że on jest botem
potem przyszedł artur i trochę się jakby pokłócili
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:55
ok, dzięki za odpowiedź
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:22
Introwertycy nie są nieśmiali ani nie mają fobii społecznej. Introwertycy są po prostu często usatysfakcjonowani wyłącznie swoim towarzystwem
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:21
Spoiler: nie zrobią tego
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:11
Był tak pewny siebie, że dostał całą butelkę.
Odpisz
2 czerwca 2023, 08:06
Jako introwertyk bardzo się z tym identyfikuję xD
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:34
ketchup
Odpisz
1 czerwca 2023, 16:23
To wy prosicie o keczup?
Odpisz