Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajdeus

4 czerwca 2023, 16:26

Słuszne ale ryzykowne, bo wkurzony kierowca zemści się na właścicielu garaża.

Avatar kajba

5 czerwca 2023, 19:49

@Tajdeus: *garażu

Avatar Tajdeus

5 czerwca 2023, 22:00

@kajba: Tak.

Avatar Mythe

4 czerwca 2023, 14:06

I bardzo dobrze. Nam kiedyś laska zaparkowała przed garażem, przez godzinę nie dało się wyjechać. A co jeśli musielibyśmy z dzieckiem do szpitala pojechać? Przyjechała straż miejska, pochodzili, niby zawołali lawetę, laska wróciła i zaczęła się tłumaczyć, że jej akumulator padł i akurat wystarczyło by się idealnie zaparkować przed naszym garażem. W dodatku jak chcieliśmy przepchnąć auto na luzie to twierdziła, że automat nie ma takiej opcji :) I broniła się jak mogła by nie nacisnąć przycisku start i udowodnić, ze faktycznie nie działa. A straż miejsca nic, stali i oni nic nie mogą.

Avatar Gary_

3 czerwca 2023, 20:23

Ultra mega ból dupy kolesia który ma napisane "Parkować" na plakietce, po prawej stronie

Avatar ArthurMorgan

Edytowano - 3 czerwca 2023, 15:02

Dobrze że sam się przyznajesz że to ty uszkadzasz pojazd :D

Avatar
Polymorphism1

3 czerwca 2023, 15:03

@ArthurMorgan: podpisał się gdzieś poza kadrem?

Avatar ArthurMorgan

Edytowano - 3 czerwca 2023, 15:05

Nie musi jeżeli powiesił to na swojej bramie

Avatar
Polymorphism1

3 czerwca 2023, 15:07

@ArthurMorgan: może być brama wspólna

Avatar ArthurMorgan

3 czerwca 2023, 15:09

Jaką by nie była więcej sobie szkodzi niż pomaga

Avatar
Polymorphism1

3 czerwca 2023, 15:10

@ArthurMorgan: przecież to straszak
jak pistolet na ślepe

Avatar ArthurMorgan

3 czerwca 2023, 15:13

Najprawdopodobniej jednak warto pamiętać że to osoba zastawiająca będzie pokrzywdzonym i to ona dostanie odszkodowanie z ubezpieczenia właściciela bramy jeżeli ten postanowi zrobić "samowolkę" zamiast wezwać osoby uprawnione

Avatar pmackowiakopl

3 czerwca 2023, 15:00

bardzo piękne miasto no miasto Kraków

Avatar
Gooddude

3 czerwca 2023, 14:59

Akurat karne k****y są mało zgodne z prawem, ale takie karne łosie albo barany już mogą być, just saying

Avatar
Polymorphism1

3 czerwca 2023, 14:58

"brama wjazdowa
parkować"
¯\_(ツ)_/¯

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Deal życia

To by wystarczyło

Nieuczciwa ocena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka