Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2024, 13:41
Zacząłem używać ostatnio.
Odpisz
5 lipca 2023, 14:18
Ja dalej piszę tym gównem
Odpisz
11 czerwca 2023, 10:56
Nadal mam
Odpisz
8 czerwca 2023, 09:46
Tak
Odpisz
7 czerwca 2023, 15:08
Kiedyś to gówno zapomniałem zatkać i wsadziłem do piórnika na dwie minuty. Do dziś jest wielka plama mimo wielokrotnych prób umycia.
Odpisz
7 czerwca 2023, 10:15
Kiedyś mojemu koledze to zaschło i próbował to wydmuchać i wydmuchał prosto do buzi nie cały tusz ale trochę tego byłoby
Odpisz
5 czerwca 2023, 15:24
ja udawałem że to amunicja to broni
Odpisz
7 czerwca 2023, 07:55
@michu205: ja też
Odpisz
6 czerwca 2023, 19:42
Wciąż używam. Jest urok w uwalonych tuszem dłoniach
Odpisz
6 czerwca 2023, 13:48
Czy tylko ja po zużyciu naboju wyjmowałem tą mini kuleczkę ze środka?
Odpisz
6 czerwca 2023, 13:35
to przywraca wspomnienia
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2023, 13:13
Tak,wymiana niby prosta,ale dłonie uj...ne.Podobnie było, gdy to cholerstwo się rozlało.
Odpisz
6 czerwca 2023, 12:48
Huh? Co to jest? Nigdy na oczy nie widziałem.
Odpisz
6 czerwca 2023, 12:59
@TrueStoryGuy: nabój do pióra wiecznego.
Odpisz
6 czerwca 2023, 13:11
@kamilowski2004: Dziwnie wygląda, myślałem, że to jakiś marker.
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2023, 12:14
Ja tam zawsze piszę tylko piórem
Z jakiegoś powodu jak piszę długopisem, to nawet trudniej mnie rozczytać
Odpisz
6 czerwca 2023, 12:13
Trochę gorzkie było
Odpisz
6 czerwca 2023, 12:04
Może i ...jowo było to wymienić ale za to wszystko dookoła było totalnie upie....one.
Odpisz