Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kawento

28 lipca 2023, 13:30

Odpowiedzią jest chciwość właściciela, przez którą chce zarabiać, a coś jakby niewidzialna ręka sprawia, że przy okazji robi coś pożytecznego dla innych.

Avatar mont111

7 czerwca 2023, 10:18

Bo zarabiają na czym innym.

Avatar SmierdziszKupom

8 czerwca 2023, 14:56

@mont111: organach

Avatar kuba1996

7 czerwca 2023, 18:07

Można znaleźć loty po 70-80 zł, ale z reguły są to loty w jedną stronę i do konkretnych miast w konkretnym terminie. Samolot i tak musi wrócić do miejsca docelowego, a jeśli przy okazji zabierze kilku pasażerów to linie lotnicze mogą zarobić na przelocie który i tak musiałyby wykonać.

Avatar Letycja

7 czerwca 2023, 13:32

44,69 złoty. No już zaokrąglmy do 70.. Czyli 89 złoty z 20 groszami, za dwa łebki.Tanio dość, choć znalazłam przed chwilą za 7 i 8 dych,odpowiednio do Brukseli i do Wiednia. Więc da się taniej.Swoją drogą,tyle latałam i aż tak tanio to jeszcze nie widziałam.Chyba skorzystam,człowiek się całe życie uczy normalnie xd

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2023, 18:15

@Letycja: Jak w 2019 leciałem do Szwecji to bilety po 39 zł były z Gdańska

Avatar Letycja

Edytowano - 9 czerwca 2023, 11:50

cóż,ja zwykle z Gdańska nie latam, bo mam do niego za daleko, pewnie dlatego nie wiedziałam, trudno się mówi xdd

Avatar Czad99

7 czerwca 2023, 13:02

Gdzieś dolecisz np. do Smoleńska w wątpliwym stanie.

Avatar pmackowiakopl

7 czerwca 2023, 11:55

10 złotych tanio

Avatar Crln_7

7 czerwca 2023, 13:23

@pmackowiakopl: jakieś 45 złotych

Avatar pmackowiakopl

7 czerwca 2023, 13:50

@Crln_7: a no tak dzięki

Avatar Defensiopend

7 czerwca 2023, 19:50

@Crln_7: dla nich to jak 10zl

Avatar Par00fka

7 czerwca 2023, 10:03

O k...a ty
Fascynujące

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Co to takiego?

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka