Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ItsMee

4 maja 2018, 20:05

Przy 07 .15 sie pomyliles powinno byc 17.15

Avatar koleszak123

23 stycznia 2015, 10:59

7:00 r. 2014 7:15 r. 2114

Avatar kasia101112

1 listopada 2012, 16:58

chyba każdy się zgadza że jak kobieta/dziewczyna szykuje się 15 min to jest cud lub dom w którym się znajduje płonie :) (albo coś w tym stylu)

Avatar wiewioraaa

8 sierpnia 2013, 18:33

@kasia101112: nie wszystkie, ja to jak chce to i godzine mogę die szykować mogę (jestem dziewczyną, jak cos)

Avatar
Konto usunięte

31 października 2011, 08:24

Ja wyglądam lepiej niż na pierwszym obrazku :D

Avatar as13zx

31 października 2011, 08:46

ta akurat ciebie na zdienciu aparat umiescic niechce

Avatar
Konto usunięte

31 października 2011, 09:00

@as13zx: odczep się od niego JASNE??!!!

Avatar Nick1234

31 października 2011, 12:46

@as13zx: słów do ciebie nie mam , i ty widocznie słowa masz ale nie wiesz jak ich używać.."-.- żal mi cię , głowa zespołu downa..5/5 za obrazek

Avatar
Konto usunięte

31 października 2011, 13:35

@as13zx: twoja ortografia jest po prostu koszmarna (i nie wnioskuje tego z jednego komentarza), więc lepiej idź do szkoły, a takimi komentarzami nic nie zyskujesz.
a co do obrazka do 5/5

Avatar Truskavvkova

31 października 2011, 18:51

@as13zx: Pisownia nowoczesna. Zajrzyj do słownika tam są po twojemu W Y J A S I N I E N I A pewnych słów.

Avatar pataraka

31 października 2011, 21:14

@as13zx: MORDA BO CIĘ ŻYLETKĄ POTNĘ!!!!!!!!! (z temperówki ^^)

Avatar pataraka

2 listopada 2011, 16:33

as13zx cię podrywa ;)

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2011, 12:30

taaa, chyba wieczorem...

Avatar Blohh

31 października 2011, 21:29

Fajny obrazek 5/5

Avatar aiten

31 października 2011, 10:23

Powinno być 7:00 i 8:20

Avatar frefux

31 października 2011, 10:22

nie możliwe, min. 5h

2

Avatar MaxiorPL

31 października 2011, 10:06

heh szkoda że moja siostra nie... Wchodzi o 6:50 a wychodzi o 7:40... A potem ja się też spóźniam do szkoły :P

Avatar Pozeraczka_Zelkow_xD

31 października 2011, 09:59

Ja tak wyglądam z rana i dalej też. U mnie nie zachodzi żadna poprawa ;P

Avatar Pozeraczka_Zelkow_xD

31 października 2011, 09:59

@Pozeraczka_Zelkow_xD: No i ocena 5 :D

Avatar kokomando

31 października 2011, 08:49

ta 7;15 to chyba następnego dnia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Szybki jak błyskawica

Niegrzeczny Oskarek

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka