Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gmoch

15 czerwca 2014, 17:59

Bzdura. Jest coś takiego, jak piłka meczowa i jej replika. Repliki to wszystkie piłki, które można dostać w hipermarketach, meczówki tylko na zamówienie i w dobrych sklepach sportowych.

160 dolarów (ponad 400 złotych) to właśnie cena meczówki, która na pewno nie jest szyta ręcznie, bo jest automatycznie wyważana i zgrzewana ze specjalnych materiałów w wysokich temperaturach (stąd ta cena). Ręcznie z takich paneli szyje się w Azji właśnie repliki, które potem kupujecie w Oszą czy Tesko za 60 zł i tak naprawdę nie mają nic wspólnego z "prawdziwymi" piłkami.

Avatar frazeologizm

19 czerwca 2014, 18:08

@Gmoch: Zaskocze cie, ze jednak obrazek jest prawdziwy, może też bym się nie zgodził z nim ale po obejrzeniu Galileo, które ukazało w jaki sposób i gdzie robi się specjalne piłki na ważne wydarzenia przekonałem się. Tylko co do obrazka jest zbyt ogólny bo one wszystkiego same nie robią ... tylko tną materiał i zszywają. Reszte pełnią doskonale maszyny, które są w tej fabryce. Oczywiście nie dla każdego one tworzą piłki - bo np. te w marketach np.tesco za 10 zł to zwykła cienizna.

Avatar Gmoch

20 czerwca 2014, 18:57

@frazeologizm: Nie. W najnowszych meczowych modelach nie ma żadnych ręcznych szwów, wszystko klejone i spajane nowymi mieszankami. Jeżeli weźmiesz sobie piłkę meczową np. Mitre czy jakiś starszy model Umbro, to może i są szyte, ale te Brazuki na pewno nie (oprócz replik)

Avatar frazeologizm

20 czerwca 2014, 19:44

@Gmoch: skąd taka pewność ?

Avatar majki909

12 czerwca 2014, 22:19

I tak wszyscy wiedzą jaki stosunek mają do tego całego mundialu

Avatar RozowaLandryna

15 czerwca 2014, 17:50

@majki909: Penisowy.

Avatar Czeko_tubka

13 czerwca 2014, 14:22

A ile produkują?

Avatar majki909

15 czerwca 2014, 13:46

@Czeko_tubka: No właśnie przydały by się jeszcze ile produkują dziennie ale z 5 chyba na pewno, skoro ręcznie robią

Avatar Dymiitr

15 czerwca 2014, 16:10

@majki909: Tam za nimi jest cały regał piłek do zrobienia więc raczej robią o wiele wiele więcej niż pięć zresztą widziałem o tym program i pracuje tam masa pracowników

Avatar majki909

15 czerwca 2014, 17:30

@Dymiitr: Chodzi mi o to że 5 na osobę

Avatar Dymiitr

15 czerwca 2014, 17:42

@majki909: aaaaaa sory inaczej to zinterpretowałem :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Zdeklasowani znowu

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka