Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lolitka70

13 czerwca 2014, 20:36

a ja dziś policzyła średnią ocen ... i mam pasek! jupi 4.85

Avatar mati3853

13 grudnia 2015, 22:35

@lolitka70: chyba czerwony na dupie XD

Avatar NightFury

13 czerwca 2014, 12:50

A ja akurat mam inaczej, w piątek trzynastego spotykają mnie same dobre rzeczy.

Avatar jacek1s

13 czerwca 2014, 13:09

@NightFury: mnie też .-. np. 5 z polaka!!! :D

Avatar wiki22

13 czerwca 2014, 13:18

@jacek1s: i mnie 5 z matmy :D

Avatar Bilolus1

13 czerwca 2014, 13:34

@wiki22: I mnie 7 z Alchemi stworzyłem pierwszą miksturę many :) !

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2014, 13:57

@wiki22: Mnie 6 z matmy :D Uwielbiam podstawówkę

Avatar Quuash

13 czerwca 2014, 15:36

@NightFury: Szczęściarz. Ja dzisiaj zaspałem i musiałem dojść do szkoły w 10 min. i jeszcze ze schodów spadłem.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2014, 20:10

@Quuash: zazdroszczę ci :D

Avatar Mnich1

13 czerwca 2014, 16:48

13 to akurat szczęśliwa liczba, gorzej w poniedziałkiem zawsze coś złego się tam przytrafia.

Avatar XpiterekX

13 czerwca 2014, 18:59

@Mnich1: ja mam w poniedziałek na 1 lekcji sprawdzian z fizyki masz + bo racje masz

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2014, 15:40

A ja mam zawsze w takie dni szczęście. Wtf,co jest za mną nie tak?
Wszyscy inni w mojej klasie mieli pecha.

Avatar slenderr

13 czerwca 2014, 15:16

znajomy mojego taty nie wierzył w piątek trzynastego. spadł pierwszego piętra i wylądował na 2 miesiące w szpitalu.

Avatar PanPierozek

13 czerwca 2014, 15:09

Bo to prawda ja mam wtedy szczęście.

Avatar DeTeO238

13 czerwca 2014, 14:27

moja koleżanka się 6 razy w kolano walnęła na jednej lekcji A ja dostałem 5 z w-f matmy przyrody i religii

Avatar skipperka111

13 czerwca 2014, 13:39

a dzisiaj mam egzamin w piątek..... trzynastego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie znoszę kleszczy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka