Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie znoszę kleszczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2014, 20:36
a ja dziś policzyła średnią ocen ... i mam pasek! jupi 4.85
Odpisz
13 grudnia 2015, 22:35
@lolitka70: chyba czerwony na dupie XD
Odpisz
13 czerwca 2014, 12:50
A ja akurat mam inaczej, w piątek trzynastego spotykają mnie same dobre rzeczy.
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:09
@NightFury: mnie też .-. np. 5 z polaka!!! :D
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:18
@jacek1s: i mnie 5 z matmy :D
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:34
@wiki22: I mnie 7 z Alchemi stworzyłem pierwszą miksturę many :) !
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:57
@wiki22: Mnie 6 z matmy :D Uwielbiam podstawówkę
Odpisz
13 czerwca 2014, 15:36
@NightFury: Szczęściarz. Ja dzisiaj zaspałem i musiałem dojść do szkoły w 10 min. i jeszcze ze schodów spadłem.
Odpisz
13 czerwca 2014, 20:10
@Quuash: zazdroszczę ci :D
Odpisz
13 czerwca 2014, 16:48
13 to akurat szczęśliwa liczba, gorzej w poniedziałkiem zawsze coś złego się tam przytrafia.
Odpisz
13 czerwca 2014, 18:59
@Mnich1: ja mam w poniedziałek na 1 lekcji sprawdzian z fizyki masz + bo racje masz
Odpisz
13 czerwca 2014, 15:40
A ja mam zawsze w takie dni szczęście. Wtf,co jest za mną nie tak?
Wszyscy inni w mojej klasie mieli pecha.
Odpisz
13 czerwca 2014, 15:16
znajomy mojego taty nie wierzył w piątek trzynastego. spadł pierwszego piętra i wylądował na 2 miesiące w szpitalu.
Odpisz
13 czerwca 2014, 15:09
Bo to prawda ja mam wtedy szczęście.
Odpisz
13 czerwca 2014, 14:27
moja koleżanka się 6 razy w kolano walnęła na jednej lekcji A ja dostałem 5 z w-f matmy przyrody i religii
Odpisz
13 czerwca 2014, 13:39
a dzisiaj mam egzamin w piątek..... trzynastego
Odpisz