Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2011, 10:15

a ty co tak rano? ;P ja mam wolne

Avatar JeffTheKiller000

15 stycznia 2016, 16:58

Kolejny Avek Undertale ;-; Zaczynam lubić tą grę

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2016, 17:00

@JeffTheKiller000: Tę grę*
Wybacz .-.

Avatar JeffTheKiller000

15 stycznia 2016, 17:01

Wybaczam ja mam już Ferie i Orto i inne tego typu rzeczy mnie opuszczają :>

Avatar Archeologwinternetach

17 grudnia 2015, 21:35

W trybie normalnym najlepiej.

Avatar Kuziemek

11 maja 2015, 19:55

Ruda prawdę ci powie.

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2014, 13:31

mam coś nie tak jak widze dwie pierwsze <3

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 21:06

ja mam jak do szkoły co dzień ;c

Avatar magdalena303

28 lutego 2014, 16:29

:D

Avatar julka1280

3 grudnia 2013, 22:09

dlaczego do pracy/szkoły zmienia kolor wlosow i skory?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar SongManka510

3 czerwca 2019, 21:55

@Saurfang: nie pomogło :I

Avatar Mikko_Finski_Lisek

30 czerwca 2020, 13:41

@Archeologwinternetach: I już 3 lata q:

Avatar Espion

2 września 2013, 13:46

Moim zdaniem najlepsza Normalna

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2011, 20:17

Ja w domu też jestem zadbana tak na wypadek gdyby komuś zechciało się mnie odwiedzić :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2012, 15:59

@stonsor: ja też XD jakaś postrzelona jestem heh

Avatar KlauDusSia666

30 kwietnia 2013, 21:33

mnie nikt nie odwiedza... FOREVER ALONE...

Avatar Pottermanka

22 listopada 2011, 21:02

Ja zawsze wyglądam jak na trzecim, tylko bez okularów...

Avatar mikulek04

2 listopada 2011, 15:53

"na randce" wygląda jak moja kuzynka o.O

Avatar pataraka

2 listopada 2011, 16:22

@mikulek04: moja też tak wygląda, tyle że ma ciemne włosy

Avatar Cichy159

2 listopada 2011, 17:36

@mikulek04: i moja siostra O.o

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2011, 18:26

@Cichy159: to pozdro dla siostry ;)

Avatar Cichy159

2 listopada 2011, 18:39

dzięki :)

Avatar mikulek04

2 listopada 2011, 18:26

no, ale nie dodałam, że ma czarne włosy ;p

Avatar grubson5022

2 listopada 2011, 15:46

cała prawda. a powinno być wszędzie jak na 2

Avatar zajonclol1994

2 listopada 2011, 07:12

taka prawda niestety

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Co za przypadek

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka