Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2023, 09:38
Nie no, zajebista cena
Odpisz
13 czerwca 2023, 16:48
Ach tak, kupować masło w żabce i płakać o wysokie ceny
Serio, czy ludzie nie ogarniają, że żabka po prostu dodaje 2-3 zł do wszystkich produktów, które sprzedają?
Odpisz
13 czerwca 2023, 19:05
@Pan_Schaboszczak: Może i drogo ale przynajmniej masz punkty!
.
.
.
Które po wydaniu 200zł w żabce pozwolą ci wziąć za darmo grześka
Odpisz
14 czerwca 2023, 08:03
@Pan_Schaboszczak: Dla mnie Żabka to taki sklep ostatniej szansy, bo jest czynny w niedzielę. Albo gdy w innych sklepach nie ma jakiegoś konkretnego produktu który chcesz kupić. Robienie tam zakupów na co dzień jest dziwne.
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2023, 14:45
@Grewest: Po pierwsze nie ma już grześków za punkty. Po drugie Princessa Longa jest za 420pkt. Po trzecie za 1zł są 4pkt.
Odpisz
13 czerwca 2023, 22:38
Łatwo jest dyktować ceny które już nie obowiązują i nikt o nich nie pamięta
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:23
kosztuje jeszcze więcej niż była przed inflacją
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:42
@pmackowiakopl: I na tym kończymy dzisiejszą lekcję ekonomii po omówieniu mechanizmów inflacyjnych, jeśli macie jakieś pytania podnieście rękę.
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:43
@Darwidx: Fajna lekcja
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:55
@pmackowiakopl: o kurde!
Odpisz
13 czerwca 2023, 20:53
@pmackowiakopl:
Odpisz
13 czerwca 2023, 20:49
Extra polskie
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:45
Całe szczęście, że dwa razy napisali, że to za sztukę.
Odpisz
13 czerwca 2023, 17:00
@Dark_Dante: jeszcze z dwa razy powinni napisać
Odpisz
13 czerwca 2023, 17:51
@Dark_Dante: ja tam widzę 3 razy. :)
Odpisz
13 czerwca 2023, 15:42
Czy oni myślą, że jesteśmy głupi? Niech spi.....ają z tą manipulacją cen.
Odpisz
12 czerwca 2023, 17:53
niezły trik tak szczerze, straszenie że będzie drożej zamiast obniżać cene...
Odpisz