Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2023, 15:09
Ja mam rodzinną umowę w fioletowej sieci za 120zł na 6 osób czyli 20zł za osobę, po 20GB internetu na każdy telefon to aż nadto, i połączenia w całej Europie
20zł
Po prostu cały czas przedłużamy od chyba 10 lat
Odpisz
17 czerwca 2023, 01:15
@Towarzysz777: Mam to samo w firmie z czerwoną ręką w logo ale nie na grupę, tylko na jedną osobę i nie na umowie tylko w abonamencie comiesięcznym z którego mogę w każdej chwili zrezygnować
Odpisz
16 czerwca 2023, 17:34
Ja mam z bratem po 12GB na miesiąc, a po wyczerpaniu prędkość spada do 1mbs więc mamy internet bez limitu i rozmowy też bez limitu z wyłączeniem płatnych infolinii. To wszystko za 40zł miesięcznie
Odpisz
16 czerwca 2023, 15:21
55 PLN i zapewne gorsze warunki.
Odpisz
16 czerwca 2023, 15:04
bo trzeba wypowiedzieć umowę, wtedy dzwonią z GU i dają lepsze warunki..
poza tym cena to jedno, a co zawiera umowa to drugie.. może w tej umowie za 55 zł ma znacznie lepsze warunki?? poza tym niech sprawdzi czy po przejściu umowy na czas nieokreślony warunki się nie zmieniają.. pamiętam, że pewna pomarańczowa sieć miała tak, że jak się umowa kończyła to i rabat na pakiety się kończył i nagle zamiast powiedzmy 30 zł wychodziło 70 zł.. nie wiem jak jest teraz bo od lat nie siedzę w temacie..
Odpisz
14 czerwca 2023, 14:09
Kurde, gdzie dają takie tanie umowy
Odpisz
14 czerwca 2023, 14:21
@ArthurMorgan: .
Odpisz
14 czerwca 2023, 17:38
@ArthurMorgan: były takie z 10 lat temu. Po prostu jak Ci się kończy to przedłużasz bez zmiany warunków. Na ogół wtedy próbują Cię namówić na podpisanie nowej, mówić, że takiej umowy już nie ma itp. ale wystarczy, że podejmiesz decyzję, że w takim razie odchodzisz i wolą jednak przedłużyć umowę za 30 niż stracić klienta.
Odpisz
14 czerwca 2023, 14:08
Chciałabym mieć umowę za 30 zł
Odpisz