Nigdy nad tym nie myślałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2023, 13:16
Cwaniaki... a niby jak wszyscy kupujemy po gałce z moim młodszym rodzeństwem to mamy po równo
A kto traci?
Ten co płaci
czyli ja :')
Odpisz
25 października 2023, 18:00
@IkarAviator: To nie płać.
Odpisz
17 czerwca 2023, 09:20
Lepiej kupić kilka lodów zamiast takiego giganta. Bo jeśli to nie zima, większość stopnieje, zanim to zjesz.
Odpisz
17 czerwca 2023, 09:52
@Endev: chyba nie widziałeś jak wpierniczam lody...... chwila co ja właśnie wysłałem.....
Odpisz
17 czerwca 2023, 11:18
@Endev: Lepiej kupić 1/2 litry lodów, wyjdzie taniej niż kupowanie pojedynczo
Np takie lody 2,5 litra kosztują 15 zł, a rożek 120 ml w biedronce 1,30 zł więc 21 rożków (2520 ml) kosztuje 27,30 zł
Odpisz
17 czerwca 2023, 11:47
Pudełko tak, ale rożki? Zjedz 2,5 litra zanim stopnieje...
Odpisz
17 czerwca 2023, 08:46
Od kiedy ty masz 2,40 m? (Zapewne te dziecko ma 1,20)
Odpisz
15 czerwca 2023, 13:26
Nie, zazwyczaj jak widzę dziecko z lodem to mam takie ,,ale bym mu przyje...ł i ukradł tego loda"
Odpisz
15 czerwca 2023, 13:42
@CupOfWater: tak każe obyczaj
Odpisz