Ta przypadłość bardzo utrudnia życie, ale do lekarza trudno pójść, gdy boisz się wizyty

Ta przypadłość bardzo utrudnia życie, ale do lekarza trudno pójść, gdy boisz się wizyty
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2023, 21:46

Introwertycy*

Avatar Kawento

20 czerwca 2023, 18:00

Dostałeś kiedyś lewarkiem kolejowym w swój pusty łeb nieprzyswajający wiedzy o różnicach między introwertyzmem a fobią społeczną?

Avatar
Polymorphism1

17 czerwca 2023, 09:38

ach ci introwertycy

Avatar Kawento

17 czerwca 2023, 18:00

Fobia społeczna to co innego niż introwertyzm.

Avatar
Polymorphism1

17 czerwca 2023, 18:01

@Kawento: xd
nie

Avatar zx2001

19 czerwca 2023, 16:22

To, że ktoś jest introwertykiem nie znaczy, że ma fobię społeczną.

Avatar
Polymorphism1

19 czerwca 2023, 16:23

@zx2001: jak się nie znasz to się nie odzywaj

Avatar zx2001

Edytowano - 19 czerwca 2023, 16:24

Dosłownie jestem introwertykiem i nie boję się ludzi, po prostu wolę przebywać w domu i rozmawiać z nimi na odległość, nie boję się kupić mięsa nie pakowanego.

Avatar
Polymorphism1

19 czerwca 2023, 16:24

@zx2001: tak tak

Avatar zx2001

19 czerwca 2023, 16:25

Tcza dyskusja z tobą, jak zwykle.

Avatar
Polymorphism1

19 czerwca 2023, 16:26

@zx2001: skoro widzę że nie masz podstawowej wiedzy to żadna dyskusja nie będzie satysfakcjonująca

Avatar zx2001

19 czerwca 2023, 16:26

Jakiej wiedzy? Mojego własnego doświadczenia?

Avatar
Polymorphism1

19 czerwca 2023, 16:27

@zx2001: a raczej braku

Avatar zx2001

19 czerwca 2023, 16:27

Kobieto o czym ty mówisz.

Avatar
Konto usunięte

19 czerwca 2023, 16:46

@zx2001: imo nie odpisuj trollowi, a poniesie śmierć głodową

Avatar
DzikiZbik

17 czerwca 2023, 09:23

Ja paradoksalnie jestem bardziej śmiały w obcym miejscu niż tam gdzie mieszkam.

Avatar zx2001

19 czerwca 2023, 16:33

Ponieważ nie boisz się, że nawet jeśli w jakiś sposób się ośmieszysz to spotkasz tą drugą osobę ponownie i znowu będziesz czuć wstyd.

Avatar TrueStoryGuy

17 czerwca 2023, 09:32

Z czego to jest, bo już widzę parę memów z tym.

Avatar Kawento

Edytowano - 17 czerwca 2023, 18:00

@TrueStoryGuy: Z serialu anime(wanego) Kaiketsu Zorori.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Brawo za czujność!

Niezniszczalne

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka