Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2023, 12:38
Horny rewolucja jest w odwrocie
Odpisz
17 czerwca 2023, 12:43
@Kolo_killer: Robimy tylko przegrupowanie
Odpisz
17 czerwca 2023, 12:58
@Dyzer: Poladzy!!! Nadeszła ta chwila! Wróg jest w odwrocie! Wyrżnąć hałastrę zanim pozbiera się i przegrupuje!
Odpisz
17 czerwca 2023, 13:00
@Kolo_killer: Nie powstrzymacie nas
Odpisz
17 czerwca 2023, 17:45
@Dyzer: oj powstrzymamy. A potem na chwałę nieskończenie miłosiernego Jezusa Chrystusa brutalnie wyrżniemy was wszystkich
Odpisz
17 czerwca 2023, 17:49
@Kolo_killer: A co z przykazaniem nie zabijaj
Odpisz
17 czerwca 2023, 17:50
@Dyzer: to w *ydowskiej części Bibli
Odpisz
17 czerwca 2023, 17:51
@Kolo_killer: Niech to ch*j
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2023, 15:54
@Kolo_killer: No i patrz, zrobiliśmy przegrupowanie i co najmniej jedna osoba dostała cyców i to takich potężnych
Odpisz
20 czerwca 2023, 16:14
hę?
Odpisz
20 czerwca 2023, 16:29
@Kolo_killer: Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tych zboków, tej rewolucji. To jest dobre podejście, bo ona jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jej bać. Trzeba pójść do Szwecji tłumnie 20 kwietnia. Wszyscy, zwłaszcza nastolatki, nie obawiajmy się, idźmy do Szwecji.
Odpisz
20 czerwca 2023, 17:30
@Kolo_killer: No Dyzer
Cyce ma tera
Odpisz
20 czerwca 2023, 17:31
dokonał tranzycji, przytył, czy zdobył babe
Odpisz
20 czerwca 2023, 17:36
@Kolo_killer: Chyba wypiła płećpłyn, nwm, spytaj się ArthuraMorgana
Odpisz
20 czerwca 2023, 17:37
@Dyzer: ej, bo coś tu gadają, że masz cyce, o co chodzi?
Odpisz
20 czerwca 2023, 19:37
@Kolo_killer: Artur zmienił mi płeć swoją demoniczną magią no i jestem teraz baba z miseczką E
Odpisz
20 czerwca 2023, 20:26
@Dyzer: hura; haje mała, chcesz się spotkać?
Odpisz
20 czerwca 2023, 20:40
@Kolo_killer: Nie bo nie jesteś w horny rewolucji
Odpisz
20 czerwca 2023, 20:45
@Dyzer: rewolucja ciemięży tych, co uważają ją za złą, jednak nie podnoszą na nią ręki. Stalinizm
Odpisz
20 czerwca 2023, 20:48
@Kolo_killer: Dobra jak chcesz
Odpisz
20 czerwca 2023, 20:49
@Dyzer: o tobie mówiłem
Odpisz
20 czerwca 2023, 20:52
@Kolo_killer: Rewolucja jest słuszna
Odpisz
20 czerwca 2023, 17:44
Wezwijcie członków krucjaty...
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:17
Nurtuje mnie ta szwedzka flaga
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:19
To znak
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:41
szwedzi mają mistrzostwa w tej dziedzinie chyba
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:42
@Rey_Palpatine: Szwedzi uznali seks za sport
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:44
Odpisz
17 czerwca 2023, 18:58
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:42
@rozwalgo: dlaczego Lenin rozwala jakiś kamper?
Odpisz
20 czerwca 2023, 15:24
nic nie trace
Odpisz
17 czerwca 2023, 22:50
pora zrobić to czego obiecałem że nigdy nie zrobię...
będę zawodowym sportowcem :trollface:
Odpisz
17 czerwca 2023, 13:51
CHAOS
Odpisz
17 czerwca 2023, 13:17
Antyseksualizm jest ludziom potrzebny
Odpisz