Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2023, 10:32
Ten dom wygląda jak dom mojego kumpla z Ukrainy przed wojną. Czy to nagrano w Sumach?
Odpisz
18 czerwca 2023, 19:44
to bojowy wóz piechoty, a nie czołg
Odpisz
21 czerwca 2023, 18:20
@Drag_on: Czym jedno różnj się od drugiego? Bo jako normik nie widzę różnicy.
Odpisz
21 czerwca 2023, 18:25
@Figarus: (również laik): czołg ma większą lufę
Odpisz
21 czerwca 2023, 18:53
@Figarus: bojowy wóz piechoty służy przede wszystkim do transportu żołnierzy w ilości najczęściej ok.6 i jest wyposażony w względem czołgu lekką armatę , jest też średnio opancerzony.
Czołg nie ma miejsca na dodatkową załogę i służy przede wszystkim do niszczenia innych maszyn opancerzonych jak inne czołgi , bojowe wozy piechoty, transportery opancerzone itp. Posiada lufę sporego kalibru najczęściej 105mm , 120mm lub 125mm . Dodatkowo zazwyczaj mocno opancerzony.
Gdzieś był na jeja mem to tłumaczący ale raczej go szybko nie znajdziesz.
Odpisz
21 czerwca 2023, 19:27
@Zloty_bambus: nawet miałem to pobrane
Odpisz
21 czerwca 2023, 19:34
@Figarus: spoko, bwp jeszcze można pomylić z czołgiem. Przed chwilą baba w telewizji nazwała tak PTS (ten złom ze zdjęcia)
Odpisz
21 czerwca 2023, 20:59
@Drag_on: dzięki, po resecie telefonu nie miałem jak odzyskać
Odpisz
22 czerwca 2023, 17:53
@Drag_on: Uparłem się, żeby znaleźć konkretny model, ale przez to, że wyjeżdża na wstecznym, to zdecydowanie trudniejsze
Odpisz
22 czerwca 2023, 20:28
@IkarAviator: BMP-2
Odpisz
22 czerwca 2023, 20:39
@Drag_on: Dziękuję
Odpisz
22 czerwca 2023, 17:40
Ktoś odetnie lufowinę?
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2023, 21:18
Kiedyś, u moich dziadków na wiosce, w środku nocy, samochód wjechał w oborę ich znajomych, z początku wsi. Potem, przez kolejne pół roku, była w niej giga dziura, przykryta jedynie jakąś płachtą. Nie, nikt nie zginął. I tak, to był najzabawniejszy wypadek, o jakim słyszałam, i którego efekty w postaci dziury widziałam, w ciągu całego tamtego roku xD
Odpisz
21 czerwca 2023, 17:38
To bwp a nie czołg, prawdopodobnie amerykański Bradley
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2023, 19:47
@BardzoLubiePlacki: to ruski BMP2
Odpisz
18 czerwca 2023, 20:01
Ktoś wie co to za utwór?
Odpisz
21 czerwca 2023, 19:31
jakiś remix Ass Like That Eminema
Odpisz
21 czerwca 2023, 17:22
a taki czołg to duży urośnie?
dużo trzeba karmić?
Odpisz
19 czerwca 2023, 08:51
To nie czołg
Odpisz
18 czerwca 2023, 20:22
To nie czołg lol
Odpisz
18 czerwca 2023, 19:26
to nie czolg...
Odpisz