Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pietrek360

27 czerwca 2023, 10:32

Ten dom wygląda jak dom mojego kumpla z Ukrainy przed wojną. Czy to nagrano w Sumach?

Avatar Drag_on

18 czerwca 2023, 19:44

to bojowy wóz piechoty, a nie czołg

Avatar Figarus

21 czerwca 2023, 18:20

@Drag_on: Czym jedno różnj się od drugiego? Bo jako normik nie widzę różnicy.

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

21 czerwca 2023, 18:25

@Figarus: (również laik): czołg ma większą lufę

Avatar Zloty_bambus

21 czerwca 2023, 18:53

@Figarus: bojowy wóz piechoty służy przede wszystkim do transportu żołnierzy w ilości najczęściej ok.6 i jest wyposażony w względem czołgu lekką armatę , jest też średnio opancerzony.

Czołg nie ma miejsca na dodatkową załogę i służy przede wszystkim do niszczenia innych maszyn opancerzonych jak inne czołgi , bojowe wozy piechoty, transportery opancerzone itp. Posiada lufę sporego kalibru najczęściej 105mm , 120mm lub 125mm . Dodatkowo zazwyczaj mocno opancerzony.

Gdzieś był na jeja mem to tłumaczący ale raczej go szybko nie znajdziesz.

Avatar Drag_on

21 czerwca 2023, 19:27

@Zloty_bambus: nawet miałem to pobrane

Avatar Drag_on

21 czerwca 2023, 19:34

@Figarus: spoko, bwp jeszcze można pomylić z czołgiem. Przed chwilą baba w telewizji nazwała tak PTS (ten złom ze zdjęcia)

Avatar Zloty_bambus

21 czerwca 2023, 20:59

@Drag_on: dzięki, po resecie telefonu nie miałem jak odzyskać

Avatar IkarAviator

22 czerwca 2023, 17:53

@Drag_on: Uparłem się, żeby znaleźć konkretny model, ale przez to, że wyjeżdża na wstecznym, to zdecydowanie trudniejsze

Avatar Drag_on

22 czerwca 2023, 20:28

@IkarAviator: BMP-2

Avatar IkarAviator

22 czerwca 2023, 20:39

@Drag_on: Dziękuję

Avatar IkarAviator

22 czerwca 2023, 17:40

Ktoś odetnie lufowinę?

Avatar Letycja

Edytowano - 21 czerwca 2023, 21:18

Kiedyś, u moich dziadków na wiosce, w środku nocy, samochód wjechał w oborę ich znajomych, z początku wsi. Potem, przez kolejne pół roku, była w niej giga dziura, przykryta jedynie jakąś płachtą. Nie, nikt nie zginął. I tak, to był najzabawniejszy wypadek, o jakim słyszałam, i którego efekty w postaci dziury widziałam, w ciągu całego tamtego roku xD

Avatar BardzoLubiePlacki

21 czerwca 2023, 17:38

To bwp a nie czołg, prawdopodobnie amerykański Bradley

Avatar Drag_on

Edytowano - 21 czerwca 2023, 19:47

@BardzoLubiePlacki: to ruski BMP2

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2023, 20:01

Ktoś wie co to za utwór?

Avatar Drag_on

21 czerwca 2023, 19:31

jakiś remix Ass Like That Eminema

Avatar
Polymorphism1

21 czerwca 2023, 17:22

a taki czołg to duży urośnie?
dużo trzeba karmić?

Avatar Polak148

19 czerwca 2023, 08:51

To nie czołg

Avatar BartoliniMg

18 czerwca 2023, 20:22

To nie czołg lol

Avatar ahmed_pepe

18 czerwca 2023, 19:26

to nie czolg...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Północne Węgry

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To będzie bolało

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka