Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nightmare_fredbear

21 czerwca 2023, 15:35

Raz jak byłem w Energylandii, to pogoda była zwodnicza: wyglądało jak nadchodzący deszcz, ale się rozjaśniło i na Hyperiona czekałem z 4 minuty ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Avatar Wojolek10

Edytowano - 21 czerwca 2023, 12:53

Skoro każdy jedzie 30 sekund, ale musi jeszcze wsiąść i wysiąść, czyli koło minuty, a typ czeka półtorej godziny, to w kolejce było 90 osób wtf

Avatar FajnaOrka1234

21 czerwca 2023, 10:54

W energylandi w Zatorze trzeba czekać 2h w pełnym słońcu w 30°C i prawie dostać udaru żeby jeździć na kolejce 40 sekund

Avatar ioioio

21 czerwca 2023, 12:18

@FajnaOrka1234: trzeba po prostu wiedzieć kiedy i na co iść

Avatar Letycja

Edytowano - 21 czerwca 2023, 08:26

No, w Wiener Prater były super,albo w energylandii. Chociaż fakt że długo się czeka. Krócej staliśmy w kolejkach do atrakcji na tropical Island, w brandenburgii. Jeśli chcecie w tym ostatnim, pływać przy barze, to upewnijcie się, że nie ma tam akurat żadnego kucharza.

Avatar korobov

21 czerwca 2023, 10:29

@Letycja: Tak, Energylandia była super. Sma zjechalem bo tych wszystkich megacosterach i szczerze, było fajnie. Choć oczy mne potem strasznie bolały, bo zabiegły krwią od tych przeciążeń.

Avatar Rebelian_Chaosu

21 czerwca 2023, 08:11

dlatego wole te zderzające sie auta

Avatar Dyzer

19 czerwca 2023, 17:06

Opie no ja ich nie lubię no i co mi zrobisz fanatyku??

Avatar PanPiernik

19 czerwca 2023, 17:42

@Dyzer: czeka cię egzekucja

Avatar Schabowy_nie_mielony

20 czerwca 2023, 12:42

@PanPiernik: Papatin

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Jeszcze jak

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka