Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
I po kłopocie
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 czerwca 2023, 13:36
Jedyne co obejrzałem z GoT to kompilacja karła
Odpisz
21 sierpnia 2023, 00:10
@Przemek572: "raz spuściłem się do owsianki, którą - mam nadzieję- zjadła moja starsza siostra" to mój ulubiony cytat od lat. Też mam nadzieję, że zjadła tą owsiankę.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2023, 11:20
@Przemek572: Hodor to jedyna postać w całym serialu jaką znam.
Odpisz
21 czerwca 2023, 23:03
Serio minęło już tyle lat?
Nie obejrzałam nawet jednego odcinka. Każdy się jarał, bo ponoć cimciali się, ale wydaje mi się, że ucichło o tym wcześniej, niż po zakończeniu dopiero
Odpisz
21 czerwca 2023, 23:42
@malinowy_kot: Obejrzałam kilka bo miały być smoki, ale dużo skipowałam i wymiękłam ostatecznie na ostatnim odcinku 1 sezonu. Nie gustuję w hurtowym mordzie i innych dziwnych dewiacjach, więc imo nie warto, nawet dla smoków.
Odpisz
22 czerwca 2023, 09:16
@malinowy_kot: cimcianie się to akurat nie powód dla którego to był dobry serial. Fabuła była ciekawa, dużo dobrze napisanych postaci, odpowiednio trzymał atmosferę, ale generalnie pierwsze 4 sezony były dobre, a potem z każdym kolejnym już coraz gorzej, a ostatni to szkoda gadać, dlatego już wcześniej mogło ucichnąć.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2023, 21:07
Zakończenie nie tylko podsumowuje całą fabułę, ale i decyduje o wrażeniach z całości. Produkcja przeciętna z genialnym zakończeniem jest lepsza od produkcji wybitnej z beznadziejnym zakończeniem. Dlatego planując historię dobrze jest zacząć od końca, by wiedzieć dokąd zmierzać i co chce się przekazać.
Odpisz
22 czerwca 2023, 06:59
@niggiddu: i tu panie fani serii mass effect cie za......
Odpisz
21 czerwca 2023, 22:51
Spokojnie, nostalgia poprawi niektórym ludziom wspomnienia i zakończenie już nie będzie przeszkadzać.
Odpisz
21 czerwca 2023, 22:24
To aż przykre, zwłaszcza, że GOT było moim pierwszym serialem w który wkręciłem się na poważnie. Wiem, że to tylko serial, ale po ponad 4 latach śledzienia losów ekipy z Westeros finałowy sezon był jak policzek...
Odpisz
21 czerwca 2023, 21:44
Wiedziałem żeby nie tracić czasu na to
Odpisz
21 czerwca 2023, 21:25
"Może i o mnie zapomniano, ale to dzięki moim czynom macie pokój"
Odpisz
20 czerwca 2023, 13:58
Czyli przysłowie
Nieważne jak zaczynasz
Ale jak kończysz
Ma sens
Odpisz
20 czerwca 2023, 14:45
@Boberek00: Bo ważne, żeby ze sceny zejść
Niepokonanym
I z jakimś interesującym zakończeniem
Odpisz