Albo że w ogóle pijesz Colę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Papierowa szkoła posting
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2023, 16:21
Frugo życiem
Odpisz
21 czerwca 2023, 14:40
Nrel.
Wg nich to tylko woda.
Jak przyjdziesz z 4move, albo oshee to też masz przejejane.
Odpisz
23 czerwca 2023, 21:53
@JaJestemZWami: Co ty pie....isz, im więcej cukru tym lepiej, więcej kalorii.
Odpisz
23 czerwca 2023, 17:19
Od coli się we łbie pie....i
Odpisz
21 czerwca 2023, 14:54
Nierel, piję polo cocktę
Odpisz
23 czerwca 2023, 15:28
jej, w końcu jakiś entuzjasta Polo-Cockty
Odpisz
23 czerwca 2023, 13:02
Ostatnio piłem jakąś bez kofeiny
Jak wy możecie pić Colę zero? Przecież to ma mniej cukru, a jak wiadomo, cukier to biała śmierć. Chcecie się męczyć życiem do późnej starości czy co?
Odpisz
23 czerwca 2023, 09:52
Ja piję tylko Zero
Odpisz
21 czerwca 2023, 13:40
Akurat jestem na tym filmie
Odpisz
21 czerwca 2023, 13:56
@Qineff: ziomek co gra Donkey Konga
Daj autograf
Odpisz
21 czerwca 2023, 17:44
@CupOfWater: Nie bo nie mam kartki
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2023, 16:25
Najlepsze jest mleko
Odpisz