Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Co za przypadek
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 czerwca 2014, 12:52
Bóg istnieje. Gdzie się od wszystkich opętań wyzwala? W KOŚCIELE. Może mi powiecie, że te uzdrowienia w kościołach i egzorcyzmy to reżyserowane co? A dzięki komu "wyrzucamy" opętanie? Dzięki bogu C:
NA Lubelszczyźnie dziewczyna była opętana. Jak była wiązana to trzymało ją kilka facetów a ona w tym czasie podniosła cały rząd ławek! Po co ludzie mieliby sobie wymyślać takie coś? Co?
Odpisz
14 sierpnia 2014, 11:05
@Nigh564: żeby zrobić z ludzi debili
Odpisz
29 września 2014, 22:29
@Nigh564: nie wierzę w podniesienie rzędu ławek :P
Odpisz
6 lutego 2016, 18:54
@Nigh564: Opętanie nie istnieje.Opętanie to tylko głupota.Idziesz do kościoła i jesteś wolny...
Tak naprawde nikt nie jest i nie był i nie będzie opętany.To tylko debile tak myślą.
Myśl logicznie.
Odpisz
17 czerwca 2014, 15:22
Wierzcie sobie lub nie, a nie piszecie wszędzie że jesteś tym a nie innym. Każdy ma swobodę wyznawania swojej wiary i nie musi tym szpanować czy się kłócić z ludźmi o innych przekonaniach czy tradycjach
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:27
@Ares011: Dobrze prawisz pogański boszku.
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:08
@Maks2603: to że mam Aresa w avatarze nie znaczy że sb bożki mam -,-
Odpisz
14 sierpnia 2014, 11:06
@Ares011: masz masz
Odpisz
14 sierpnia 2014, 13:55
@Qwerti12: Twa mądrość jest jasna jak noc
Odpisz
14 sierpnia 2014, 14:01
@Ares011: wiem :)
Odpisz
29 lipca 2014, 21:18
ja tam wierze w reinkarnacje
Odpisz
17 czerwca 2014, 17:22
To ma sens...
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:39
Tonący brzytwy się chwyta.
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:37
mauren przybywaj by nasz zanudzić religijnymi bajeczkami'
Odpisz
14 czerwca 2014, 13:58
Ten argument jest tak beznadziejny, jak to, że boga nie ma, bo 999 to odwrócone 666.
Odpisz
17 czerwca 2014, 12:21
@kotouakk: A słyszałeś o "Fundacji martwych dzieci"?
Nr do nich to 333-333-333
3+3+3=9
999 odwrócić i wyjdzie 666 :v
W razie czego to creepy pasta x3
Odpisz
17 czerwca 2014, 14:14
@NecroSky: czy czy czy- czy czy czy- czy czy czy
Odpisz
17 czerwca 2014, 15:58
Wiem ;-;
Odpisz
17 czerwca 2014, 13:10
Co ma kura czy tam kurczak do Boga?
Odpisz
17 czerwca 2014, 15:31
@PanPierozek: Nie chrzcisz świętego nuggetsa? A ludzie mówią że to ja jestem dziwny
Odpisz
17 czerwca 2014, 15:50
@dahaka01: jakiego kurna nuggetsa ?
Odpisz
14 czerwca 2014, 22:30
Ale nie są połączone, bo nie ma Boga.
Szach-mat katolicy.
Odpisz
17 czerwca 2014, 12:07
Dlaczego katolicy?
Odpisz
17 czerwca 2014, 14:15
Bo tak.
Odpisz
17 czerwca 2014, 14:37
Bo wierzycie w Boga, prawosławni wierzą w Boga to nie a wy to tak więc piętnaście.
Odpisz
17 czerwca 2014, 15:14
eeeeeee masło?
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:06
@DeTeO238: Też tak sądzę.
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:38
No i dżem.
Odpisz
17 czerwca 2014, 12:46
A więc pierwsza była kura, a nie jajko.
Odpisz
15 czerwca 2014, 15:29
to nie ma żadnego związku z Bogiem
Odpisz
14 czerwca 2014, 15:25
Zbieg okolicznosci - szachmat katolicy :P
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:02
Przepraszam, ale co to ma wspólnego z bogiem?
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:59
@PolandWolf: Moze to, że bóg kurczaki stworzył? ;_;
Odpisz
14 czerwca 2014, 13:01
@Karso21Respawn: Rysunek powyżej to nic innego jak czyjaś kreatywna wyobraźnia.
Odpisz
14 czerwca 2014, 13:50
@PolandWolf: Wiem, tylko żartuję.
Odpisz
14 czerwca 2014, 13:59
@PolandWolf: bo kurczak to bóg.
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2014, 11:44
nudzi mnie już ta wojna między ateistami i katolikami
Odpisz
14 czerwca 2014, 12:42
@BlueWolfPL: Dodajmy - zazwyczaj sztuczna, wywołana dla samego prowadzenia flame war.
Odpisz