Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nigh564

Edytowano - 18 czerwca 2014, 12:52

Bóg istnieje. Gdzie się od wszystkich opętań wyzwala? W KOŚCIELE. Może mi powiecie, że te uzdrowienia w kościołach i egzorcyzmy to reżyserowane co? A dzięki komu "wyrzucamy" opętanie? Dzięki bogu C:
NA Lubelszczyźnie dziewczyna była opętana. Jak była wiązana to trzymało ją kilka facetów a ona w tym czasie podniosła cały rząd ławek! Po co ludzie mieliby sobie wymyślać takie coś? Co?

Avatar Qwerti12

14 sierpnia 2014, 11:05

@Nigh564: żeby zrobić z ludzi debili

Avatar
Konto usunięte

29 września 2014, 22:29

@Nigh564: nie wierzę w podniesienie rzędu ławek :P

Avatar krasa5

6 lutego 2016, 18:54

@Nigh564: Opętanie nie istnieje.Opętanie to tylko głupota.Idziesz do kościoła i jesteś wolny...
Tak naprawde nikt nie jest i nie był i nie będzie opętany.To tylko debile tak myślą.
Myśl logicznie.

Avatar Ares011

17 czerwca 2014, 15:22

Wierzcie sobie lub nie, a nie piszecie wszędzie że jesteś tym a nie innym. Każdy ma swobodę wyznawania swojej wiary i nie musi tym szpanować czy się kłócić z ludźmi o innych przekonaniach czy tradycjach

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Ares011

14 sierpnia 2014, 13:55

@Qwerti12: Twa mądrość jest jasna jak noc

Avatar Qwerti12

14 sierpnia 2014, 14:01

@Ares011: wiem :)

Avatar Krzysiek153

29 lipca 2014, 21:18

ja tam wierze w reinkarnacje

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 17:22

To ma sens...

Avatar Gaiaphage

17 czerwca 2014, 16:39

Tonący brzytwy się chwyta.

Avatar noszkurnawszystkozajete

17 czerwca 2014, 16:37

mauren przybywaj by nasz zanudzić religijnymi bajeczkami'

Avatar kotouakk

14 czerwca 2014, 13:58

Ten argument jest tak beznadziejny, jak to, że boga nie ma, bo 999 to odwrócone 666.

Avatar NecroSky

17 czerwca 2014, 12:21

@kotouakk: A słyszałeś o "Fundacji martwych dzieci"?
Nr do nich to 333-333-333
3+3+3=9
999 odwrócić i wyjdzie 666 :v
W razie czego to creepy pasta x3

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 14:14

@NecroSky: czy czy czy- czy czy czy- czy czy czy

Avatar NecroSky

17 czerwca 2014, 15:58

Wiem ;-;

Avatar PanPierozek

17 czerwca 2014, 13:10

Co ma kura czy tam kurczak do Boga?

Avatar dahaka01

17 czerwca 2014, 15:31

@PanPierozek: Nie chrzcisz świętego nuggetsa? A ludzie mówią że to ja jestem dziwny

Avatar PanPierozek

17 czerwca 2014, 15:50

@dahaka01: jakiego kurna nuggetsa ?

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2014, 22:30

Ale nie są połączone, bo nie ma Boga.
Szach-mat katolicy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 16:06

@DeTeO238: Też tak sądzę.

Avatar
Rudy_Kruliczek

17 czerwca 2014, 19:38

No i dżem.

Avatar Near1

17 czerwca 2014, 12:46

A więc pierwsza była kura, a nie jajko.

Avatar Mily99a

15 czerwca 2014, 15:29

to nie ma żadnego związku z Bogiem

Avatar saskacz

14 czerwca 2014, 15:25

Zbieg okolicznosci - szachmat katolicy :P

Avatar PolandWolf

14 czerwca 2014, 12:02

Przepraszam, ale co to ma wspólnego z bogiem?

Avatar Karso21Respawn

14 czerwca 2014, 12:59

@PolandWolf: Moze to, że bóg kurczaki stworzył? ;_;

Avatar PolandWolf

14 czerwca 2014, 13:01

@Karso21Respawn: Rysunek powyżej to nic innego jak czyjaś kreatywna wyobraźnia.

Avatar Karso21Respawn

14 czerwca 2014, 13:50

@PolandWolf: Wiem, tylko żartuję.

Avatar Marchewka2222

14 czerwca 2014, 13:59

@PolandWolf: bo kurczak to bóg.

Avatar BlueWolfPL

Edytowano - 14 czerwca 2014, 11:44

nudzi mnie już ta wojna między ateistami i katolikami

Avatar Axl_MMX

14 czerwca 2014, 12:42

@BlueWolfPL: Dodajmy - zazwyczaj sztuczna, wywołana dla samego prowadzenia flame war.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ravios
Dodane przez: Ravios

Z klasą się trzeba urodzić

Co za przypadek

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka