Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pyoter_Nosacz

3 listopada 2025, 09:21

Что ты говоришь? По-русски👍

Avatar Drag_on

25 października 2024, 08:35

Według mnie hiszpański wcale nie jest trudny

Avatar Wojolek10

7 lipca 2023, 18:31

Ja jestem bogiem

Avatar pjoterix

24 czerwca 2023, 09:47

Dosłownie ruski jest chyba najłatwiejszy z tych wszystkich. W sensie dla Polaków oczywiście

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Jadeja

24 czerwca 2023, 13:59

@historyk_irytujacy: Ja dwa lata się uczyłem i ledwo podstawy znam.

Avatar Jadeja

24 czerwca 2023, 14:10

@pjoterix:
To że kolbasu jest podobne do polskiego kiełbasa to jedno, ze słuchu bądź czytania jeśli znasz litery też można coś zrozumieć, ale jeżeli już chodzi o powiedzenie czegoś bądź napisanie to nie jest to w ogóle proste odmiany są zupełnie inne niż w polskim.

Avatar polishplayer21

24 czerwca 2023, 13:51

Life hacka mam dla was

Jeżeli słowo w języku polskim kończy się na -cja albo w angielskim na -tion albo w hiszpańskim na -cion to pochodzi ono z łaciny i można w prosty sposób je przekształcić na inny język

Przykładowo:
Innowacja- innovation- innovacion

Wszystkie znaczą to samo

By nie było nie musi to zawsze działać, ale w 90 % przypadków jak najbardziej.

Itaque prawa miedzyjęzykowe (że tak to ujmę) bardzo ułatwiają życie

Avatar dzordz2012

23 czerwca 2023, 22:56

Smiesznosć 7/10
Oryginalność 8/10
Pomysł 7/10

Ogólna ocena 7,5/10

Zasługuje na 🔼 oraz miły komentarz

Pozdrawiam

Avatar WujekFoliarz

23 czerwca 2023, 23:43

@dzordz2012: Miło widzieć iż te nowsze roczniki aktualnie nie są tylko złymi ludźmi
Pozdrawiam

komentarz obrazkowy

Avatar dzordz2012

23 czerwca 2023, 22:57

Super fajny mem

Pozdrawiam

Avatar KittyQueen

23 czerwca 2023, 21:28

Mój chorwacki was pozdrawia

Avatar LadyGaladriel

23 czerwca 2023, 21:36

@KittyQueen: serbski i chorwacki są akurat przyjemne. Myślę, że dla Polaków mogą być nawet łatwiejsze w nauce niż czeski czy słowacki, które podobno są polskiemu najbliższe.

Avatar KittyQueen

23 czerwca 2023, 21:46

@LadyGaladriel: nie no, chorwacki jest super. Ale niestety zdarza mi się wrzucać chorwackiego słowa do polskiego (mam kontakt z tym językiem cały czas niemalże). Więc tak, zrobił mi jajecznicę z mózgu

Avatar LadyGaladriel

23 czerwca 2023, 21:54

@KittyQueen: ja mam tak samo z serbskim, co chwilę wrzucam jakieś serbskie słowa, nawet mi się czasem zdarza odmieniać polskie rzeczowniki serbską deklinacją, a ostatnio przez dobre kilka minut siedziałam i zastanawiałam się jak wygląda polska koniugacja. Ale tak to już chyba jest jak się ma tak często styczność z językiem tak podobnym do rodzimego.

Avatar KittyQueen

23 czerwca 2023, 22:39

@LadyGaladriel: tez tak mam. Śmieszne jest jak zapomnę jak jest jakieś tam słówko po polsku

Avatar
xsisi

23 czerwca 2023, 22:23

Ja tam uwielbiam niemiecki lolz

Avatar patryko1234

Edytowano - 23 czerwca 2023, 22:17

Ruski jest akurat prostym językiem w budowie, ale jak sie jest deb*lem i nie potrafi najprostszego gówna zrozumieć to tak jest

Avatar kreatywnylogin

23 czerwca 2023, 22:16

A próbowałeś czeskiego?

Avatar doktorplaga2255

23 czerwca 2023, 21:39

Uczyłem się Ruskiego przez rok w technikum i teraz po dwóch latach Niemca w liceum to powiem jedno ja chcę kurde znowu Rosyjski ale niestety tylko jest Anglik i Niemiec w mej szkole

Avatar welpa44

Edytowano - 23 czerwca 2023, 21:33

Najlepszy hiszpański potem rosyjski a na końcu niemiecki, no chyba że w death metalu

Avatar Dark_Dante

23 czerwca 2023, 21:03

E tam, pomijając początkowe trudności w nauce alfabetu, to sam w sobie rosyjski nie jest taki zły. Gorzej nauczyć się surżyku.

Avatar Kawento

23 czerwca 2023, 08:00

Najgorszy jest angi*lski.

Avatar Koscioglow

23 czerwca 2023, 08:56

@Kawento: czemu niby

Avatar Kawento

23 czerwca 2023, 09:00

@Koscioglow: Sam nagminny rostrzał między pisownią a wymową to już spory powód do nienawiści wobec tego slangu kolonizatorskiego.

Avatar Koscioglow

23 czerwca 2023, 17:57

@Kawento: ty chyba francuskiego nie widziałeś

Avatar Kawento

23 czerwca 2023, 21:00

@Koscioglow: Widziałem fran*uski, ale to nawet język nie jest. Nawet próbowałem się uczyć tego dzieła samego szatana.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Brawo za czujność!

Dwa oblicza

Co to takiego?

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka