Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Totalnie
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2023, 19:15
OP liże 4 litery Mentzenowi
Odpisz
24 czerwca 2023, 20:56
Ogólnie komunizm jest idealnym konceptem dla społeczeństwa "idealnego"
Mówiąc idealnego mam na myśli takiego w którym każda jednostka wyrzeka się jakiejkolwiek ambicji i chęci osiągnięcie czegoś więcej w życiu na rzecz pracy o wspólne dobro
Społeczeństwo jednocześnie idealne, ubezczłowiecznione, gdyż tacy ludzie to już bardziej mrówki niż ludzie, oraz niemożliwe do osiągnięcia w rzeczywistości
Odpisz
24 czerwca 2023, 21:42
@Bracingcobra: Komunizm to idealny ustrój bez wad, chyba że nie jesteś istotą ewoluującą od milionów lat aby żyć w eusocjalnych koloniach.
Odpisz
25 czerwca 2023, 00:00
@Bracingcobra: W komunizmie nie trzeba by było się wyrzekać ambicji. Dalej mógłbyś w takim ustroju zrobić wielką karierę, zostać naukowcem, politykiem, kosmonautą czy kim tam jeszcze byś chciał. Czego trzebaby się wyrzec w komunizmie to niezdrowego egoizmu. Żeby komunizm mógł działać to społeczeństwo musiałoby się wzajemnie traktować jak bliskich krewnych albo przyjaciół. Dlatego właśnie komunizm działał i działa ładnie w małych społecznościach gdzie wszyscy się znają.
Odpisz
25 czerwca 2023, 13:01
@moth12334: no mógłbyś zostać kimś takim ale nadal byś miał tyle samo co inni więc jedyna wartością jest uznanie w tym wypadku
Odpisz
25 czerwca 2023, 13:12
@Bracingcobra: No nie, będąc fizykiem nuklearnym miał byś lepiej niż będąc pracownikiem fabryki butów. Po prostu nie byłoby takiej dysproporcji jak w kapitalizmie gdzie CEO zarabia kilkaset razy więcej niż szeregowy pracownik.
Odpisz
24 czerwca 2023, 19:13
komunizm to dobry pomysł, ale żle zorganizowany
Odpisz
24 czerwca 2023, 19:14
demokracja lepsza
Odpisz
24 czerwca 2023, 20:20
zarówno jedno jak i drugie ...jowe
Odpisz
24 czerwca 2023, 19:10
Jedzenie i spanie za darmo, prysznic, regulowane warunki, radio.
Gdyby był dostęp do internetu i nie wyciągali okazjonalnie na prace społeczne, to lepsza perspektywa, niż przeciętnego mieszkańca
Odpisz
24 czerwca 2023, 12:27
Nova Prospekt flashback
Odpisz
24 czerwca 2023, 12:13
Bot redpill?!?!
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:06
I nikt się na ciebie krzywo nie spojrzy jak wy.....sz kolegę
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:18
@CupOfWater: Nie prawda, nie dość że krzywo się patrzyli to jeszcze spuścili mi wpie.... i zwyzywali od psycholi
Może następnym razem powinienem r....ć żywego kolegę
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:02
Z jednej strony płaczesz ale to akurat prawda, że niektórym się bardziej opłaca iść do więzienia niż żyć w "normalnych" warunkach.
Z resztą opie dobrze wiesz, że to nie tak wygląda dobry projekt miasta i udajesz debiIa jako argument
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:03
@Murarzowa: wycziluj trochę, srasz się pod losowym memem F
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:07
@Murarzowa: Jejacy spróbuj zrozumieć najprostszy żart/sarkazm czelendż
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:15
@Murarzowa: Jak to jest być baitem?
Odpisz
24 czerwca 2023, 11:32
@bedziemagik: ja po prostu lubię wyzywać ludzi
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2023, 13:04
@Murarzowa: aha :\
Odpisz