Dziś sami wszędzie konformiści
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2023, 07:26
HALO MOTO
Odpisz
2 lipca 2023, 00:10
@Koscioglow: ja sobie chcę zmienić ale nie znam żadnego dobrego konwertera z yt na mp3
Odpisz
2 lipca 2023, 00:52
@MaciejTor: na telefon pod Androidem jest np "TubeMate". Oczywiście z wiadomych przyczyn do pobrania tylko spoza oficjalnego sklepu google. Umożliwia pobranie filmu w wybranej rozdzielczości i formacie, albo zgranie samej ścieżki audio. (Po instalacji może poprosić o zezwolenie na pobranie dodatkowego pakietu kodeków i modułu konwertera). Używam od trzech lat i nigdy nie było z nim problemów.
Odpisz
2 lipca 2023, 10:32
@Propergol: dzięki dobry człowieku
Odpisz
4 lipca 2023, 22:58
@Propergol: a można się dowiedzieć skąd pobierałeś (z jakiej strony)
Odpisz
5 lipca 2023, 00:06
@Adix174:
Tutaj, to jest strona która otwiera się w aplikacji, po wejściu w ustawienia i wybraniu opcji "Znajdź altualizacje"
https://tubemate.net/w3/
Odpisz
5 lipca 2023, 00:14
@Adix174: zwykła odpowiedź z linkiem chyba nie przechodzi, to spróbuję tak.
Odpisz
2 lipca 2023, 09:50
ja od ludzi specjalnie nie odbieram tylko slucham tego co ustawiłam na dzwonek 🤩
Odpisz
1 lipca 2023, 23:07
Mam niezmiennie jeden i ten sam dzwonek od kiedy można było ustawić fragment piosenki, czyli od jakichś 20 lat.
Odpisz
1 lipca 2023, 22:52
Ja akurat mam pizza time ze Spider Man'a
Odpisz
1 lipca 2023, 22:17
Ja mam "INNA - More than friends" od 2013r. Ani razu nie zmieniany, z przyzwyczajenia.
Odpisz
27 czerwca 2023, 22:57
Mój dzwonek do telefonu to Pigstep Leny Raine
Jak wychodziło 1.16 to mi się spodobało i już tak zostało
Odpisz
1 lipca 2023, 21:40
@PanPiernik: baza.
Odpisz
1 lipca 2023, 20:20
Cóż,ja kiedyś miałam ustawioną piosenkę z "madagaskar" a konkretniej, to piosenkę Moto Moto xDD
Teraz mam główną melodię z harry'ego pottera, hah
Odpisz
1 lipca 2023, 19:10
Ja mam "Never Gonna Give You Up" i rickrolluję wszystkich w okolicy, ilekroć ktoś do mnie zadzwoni
Odpisz
1 lipca 2023, 19:09
A ja mam muzyczkę z menu Baldur's Gate.
Jak w miejscu publicznym gdzieś zadzwoni, często nieco przedłużam odebranie, żeby sprawdzić czy ktoś rozpozna i się spojrzy w taki zabawny sposób
Odpisz
1 lipca 2023, 18:49
Ja mam po prostu wyciszony, bo to cringowe mieć dzwonek
Odpisz
1 lipca 2023, 18:06
Albo po prostu wszyscy mają wyciszone telefony ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
1 lipca 2023, 18:05
Ja nie wiem jak zmienić.
Odpisz
27 czerwca 2023, 22:41
Najwięksi indywidualiści samodzielnie tworzą sobie dzwonek na telefon
Odpisz
27 czerwca 2023, 22:32
Po co zmienić dzwonek jak nigdy nie zadzwoni?
Odpisz
27 czerwca 2023, 22:35
@obeniksus: ja nawet nie wiem, jak mój brzmi, a mam mój telefon już 4 lata
Odpisz