memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 stycznia 2017, 13:23
walka piecie chędożenie być wiedźminem to marzenie
Odpisz
16 czerwca 2014, 16:52
nie ma to jak za**bisty wiedźmin już sie nie moge doczekać wiedźmina 3
11 kwietnia 2016, 22:20
@skyrim: już jest wiedźmin 3
11 kwietnia 2016, 19:28
everluce to nie takie tanie wino:p
16 czerwca 2014, 17:42
Najlepszy los jaki może być xD
15 czerwca 2014, 23:45
Gerald -Miecz, eliksir i turlanie dz*wki, walka, zabijanie Jaskier -Wiersze, rymy, zamtuz w cenie bajki, wino, chędo*enie Zoltan -Brenna, Rivia, wódki picie kumpel Wiedźmin, mordobicie
16 czerwca 2014, 16:12
Jaskier mnie rozwalił. Zresztą to moja ulubiona postać z tej sagi.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2017, 13:23
walka piecie chędożenie być wiedźminem to marzenie
Odpisz
16 czerwca 2014, 16:52
nie ma to jak za**bisty wiedźmin już sie nie moge doczekać wiedźmina 3
Odpisz
11 kwietnia 2016, 22:20
@skyrim: już jest wiedźmin 3
Odpisz
11 kwietnia 2016, 19:28
everluce to nie takie tanie wino:p
Odpisz
16 czerwca 2014, 17:42
Najlepszy los jaki może być xD
Odpisz
15 czerwca 2014, 23:45
Gerald -Miecz, eliksir i turlanie
dz*wki, walka, zabijanie
Jaskier -Wiersze, rymy, zamtuz w cenie
bajki, wino, chędo*enie
Zoltan -Brenna, Rivia, wódki picie
kumpel Wiedźmin, mordobicie
Odpisz
16 czerwca 2014, 16:12
Jaskier mnie rozwalił. Zresztą to moja ulubiona postać z tej sagi.
Odpisz