Zabija bogów gołymi rękami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2016, 20:22
co to za gra
Odpisz
17 września 2014, 19:34
Rękami ,czy rękoma ,bo już sam nie wiem ,może oba przypadki są dozwolone.
Co do obrazku ,to jedna wielka ironia :D
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:48
@lelek: rencami
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:34
Rencoma.
Odpisz
24 czerwca 2014, 08:26
Kratos! Witamy w Skyrim!
Odpisz
23 czerwca 2014, 15:54
gra superowa wszystkie części przeszedłem
Odpisz
23 czerwca 2014, 14:47
Logika w grach czasami powala,ale to ona nadaję koloru całej zabawie :)
Odpisz
23 czerwca 2014, 14:40
Znam tą grę to jet God of War!
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:19
@kajtekk: Nie GTA? ;o
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:50
@kajtekk: czy li to nie jest Spore ? WOOOW LOOOOL ALE FAJ NIE OMGF MAMO CHODŹ ZOBACZ JAKI EISTEIN!
Odpisz
30 czerwca 2014, 08:30
GTA? Wyszukaj w Google "God of War 1/2/3/4"
Odpisz
22 listopada 2014, 18:36
@kajtekk: to był sarkazm ....
Odpisz
23 czerwca 2014, 13:55
@Usunąć wszystkie poniżej, obrazek jest już przetłumaczony
Odpisz
23 czerwca 2014, 13:25
to zawsze mnie zastanawiało
Odpisz
15 czerwca 2014, 18:50
Znać ktoś angielski?
Odpisz
15 czerwca 2014, 19:47
@PanMaslo: Zwykle każdy kto jest w co najmniej 4 klasie podstawówki .-.
Odpisz
15 czerwca 2014, 22:47
W takim razie moi rodzice, dziadkowie i na pewno wielu innych ludzi nie skończyło 4 podstawówki ;)
Odpisz
15 czerwca 2014, 23:01
A jeżeli w podstawówce uczę się Niemieckiego ?
Odpisz
16 czerwca 2014, 13:41
@jacek1s: Ale ja tu mówię o "naszym" pokoleniu
Odpisz
16 czerwca 2014, 13:41
@Bilolus1: [*]
Odpisz
16 czerwca 2014, 14:11
Ukonczylem 4klase i jakos sie nie uczylem coto jest bare hands i struggles
Odpisz
16 czerwca 2014, 14:20
@PanMaslo: hands to chyba rece bare ni ch*j nie wiem
Odpisz
23 czerwca 2014, 12:16
@PanMaslo: Bare hands - gołymi rękami :P Struggles - walka/walczyć :P
Odpisz
23 czerwca 2014, 12:50
@jacek1s: Najpierw niech się nauczą dobrze Polskiego. :D
Odpisz
23 czerwca 2014, 13:00
ważne żeby się dało porozumieć :P
Odpisz
23 czerwca 2014, 13:24
@Bilolus1: [*]
Odpisz
23 czerwca 2014, 13:57
Gimbusy minusują, bo nie znają angielskiego xD biedaki, było uważać na lekcji, a nie zagadywać innych :p
Odpisz
23 czerwca 2014, 14:44
@jacek1s: Srsly?
Odpisz