Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2023, 07:55
Wpier... spuścić i kazać samemu na wszystko zarobić.
Pewnie mamusie i tatusie wszystko pokryją, synkom nic się nie stanie, nie nauczą się zachowywać normalnie, a i pewnie jeszcze rodzice oskarżą spedycję (czy co tam), że prowokowali, bo zostawili pociągi bez opieki, tak jak te dziewczyny młode co po prostu wracają same do domu i są porywane lub gwa..., prowokacja. Uj wie
Wpier... spuścić, bezstresowe wychowanie zakazać
Odpisz
3 lipca 2023, 08:47
@malinowy_kot: Scenariusz może być taki, że rodzice normalni, a dzieci pie....nięte, a za ten incydent już dostali wpie.....
Odpisz
4 lipca 2023, 11:16
@Figarus: oby
Odpisz
2 lipca 2023, 23:03
Primo: Co oni konkretnie zrobili, że straty są szacowane na tak kosmiczną sumę?
Secundo: Po co w ogóle oni to zrobili?
Tertio: Śmiem uważać, że rodzice niemożebnie się na nich zawiedli, a gówniarze będą zapieprzać po szkole do dorywczej pracy, żeby jak najszybciej to spłacić.
Odpisz
3 lipca 2023, 00:52
@Figarus: 1. Zdemolowali wszystko co się dało w 4 pociągach stojących na bocznicy. Wyniki szyby, reflektory, odpalili gaśnice etc etc
2. Dla śmiechu (12 i 14 latek) bo pusto we łbie
3. Aktualnie jest ustalane co z nimi zrobić
Odpisz
3 lipca 2023, 08:05
@Nocta: Ile czasu oni tam byli, że dokonali takich zniszczeń bez reakcji nikogo odpowiedzialnego?
mieli narzędzia ale to dzieci 12-14 lat
Jakby, nie bronię chłopców, bo to absolutna głupota i trzeba będzie mimo wszystko jakoś ich ustawić do pionu. Lepiej aby spłacili to powoli w podatkach niż siedzieli w kiciu za podatki innych.
Odpisz
4 lipca 2023, 00:58
@Kaczkodon: nie sprecyzowano. Ale najwidoczniej nie mieli tam ochrony tylko CCTV. A co do więzienia to się zgadzam. Prace społeczne już lepiej tu poskutkują
Odpisz
3 lipca 2023, 18:33
Zutylizować, narządy sprzedać.
Odpisz
3 lipca 2023, 08:34
najzwyklejszy komentarz pod jakimś profilem informacyjnym be like:
Odpisz
29 czerwca 2023, 21:34
Ostatnio w Lesznie byłem na stacji właśnie
Odpisz
2 lipca 2023, 22:03
@pawelec323232e2: akcja tej dramy odbyła się na bocznicy.
Odpisz
2 lipca 2023, 21:57
Tylko jacyś wyrodni rodzice nie dali by na swoje bąbelki 500 tys złoty i nie przyszli do sądu
Odpisz
29 czerwca 2023, 23:51
Subway Surfer Lore
Odpisz
29 czerwca 2023, 23:47
Co oni tam zrobili xd
Odpisz
29 czerwca 2023, 23:28
To niech to, gówniarze, odpracują.
Odpisz
29 czerwca 2023, 23:22
Mam kolejny powód aby nie decydować się na posiadanie dzieci
Odpisz
29 czerwca 2023, 22:56
Moje województwo takie piękne...
Odpisz
29 czerwca 2023, 21:43
...i właśnie dlatego aborcja powinna być legalna.
Odpisz
29 czerwca 2023, 21:59
@TediousCardGames: ...i właśnie dltego powinniśmy uczyć ludzi jak wychowywać dzieci
Odpisz
29 czerwca 2023, 22:10
@Xelven: zapomniałam dodać /s
Ale masz rację
Odpisz