Ja się dziwię tym amerykanom
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Hobby dla faceta
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2025, 12:14
Przez to że Amerykanie inaczej zapisują datę myślałem że Nintendo Direct 9 Nintendo switch 2 jest 2 miesiące wcześniej
Odpisz
5 lipca 2023, 09:44
taa? to pa tera
MM/YY/DD
Odpisz
5 lipca 2023, 09:48
ta? pa tera
MY/DY/MD
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2023, 09:49
@Maslo_Jajeczne: samo DD i masz się domyślić reszty
Odpisz
5 lipca 2023, 09:51
@PanPiernik:
DYD/ulubione pieczywo
Odpisz
5 lipca 2023, 10:30
czwartek
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2023, 10:44
ej ty cwaniaczku jeden nie przeginaj
Odpisz
5 lipca 2023, 12:36
07/23/05
Odpisz
10 lipca 2023, 23:09
@Maslo_Jajeczne: to pa tera:
Dzień/minuta/rok/dzień tygodnia/godzina/miesiąc
Odpisz
10 lipca 2023, 23:54
@Kebasa_z_mema: 10.54.2023.1.23.7
K...a zajebiste
Odpisz
11 lipca 2023, 00:01
@Wojolek10: wygląda jakbyś podawał czyjeś IP
Odpisz
11 lipca 2023, 19:20
@Wojolek10:
Odpisz
11 lipca 2023, 19:21
@Kebasa_z_mema: 11.21.2023.2.19.7
Odpisz
10 lipca 2023, 17:34
I believe in YYYY-MM-DD (ISO 8601) supermacy
Odpisz
10 lipca 2023, 16:06
Wydaję mi się że chodzi o coś z sortowaniem.
Lepiej żeby pliki utworzone w tym samym miesiącu były blisko, niż pliki utworzone pierwszego dnia różnych miesięcy.
Z drugiej strony YYYY/MM/DD działa lepiej w takim przypadku, więc MM/DD/YYYY jest dość głupie.
Odpisz
10 lipca 2023, 16:02
To nawet gorzej niż gdyby pisać najpierw minuty a potem godziny, bo w takim przypadku jest przynajmniej jakaś kolejność, od najmniejszego do największego. A tutaj jest średni-mały-duży. Zupełnie nieintuicyjne i bezsensowne
Odpisz
10 lipca 2023, 15:40
Moja data jest łatwa do zapisywania, gdyż musze zapamiętać tylko 4 cyfry
Przykład: dzień 20, miesiąc 6, rok 2006
Ostatecznie wychodzi 20/06/2006
Odpisz
10 lipca 2023, 15:01
Ja robię DD/MM/YYYY
Odpisz
5 lipca 2023, 10:28
oni mają 30 miesięcy w roku każdy po 12 dni
Odpisz
5 lipca 2023, 10:01
Nie żeby coś ale czas można podać najpierw z minutami, np. dwadzieścia po dziesiątej
Odpisz
5 lipca 2023, 09:51
Tak robią hamerykanie
Odpisz
5 lipca 2023, 09:35
amerykanie tak robią
Odpisz
5 lipca 2023, 09:38
@Maslo_Jajeczne: Amerykanie to nie ludzie
Odpisz
5 lipca 2023, 09:41
@Dragonix18: pytanie w memie było 'kto', a nie 'jacy ludzie', więc
Odpisz
5 lipca 2023, 09:44
@Maslo_Jajeczne: skoro pytanie brzmi kto a nie co to chodzi o ludzi
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2023, 09:48
@mont111: nie o ludzi, tylko o osoby. a amerykanie to osoby, ale podludzie
ale jak to admin nie zakazał takich słów?!
Odpisz