Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

6 lipca 2023, 09:11

Gdy istnieje wegańska restauracja z zakazem wstępu dla mięsożerców to jest okej, ale gdy istnieje mięsna restauracja z zakazem wstępu dla wegan, to wszyscy oszaleli

Avatar Lintu

6 lipca 2023, 09:18

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2023, 19:13

Avatar Beowulf_

21 stycznia 2024, 05:49

@Oliwier256: Dobra to teraz podaj mi przykład jednej wegańskiej restauracji, która zabrania wstępu mięsożercom.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 lipca 2023, 20:33

Wiecie dlaczego wegan tak boli o to dupsko? Bo muszą wszem i wobec rozgłaszać to, że są weganami, przecież nie ma na to papierów, mogą wejść, przemilczeć to, że nimi są i nikt tego nie sprawdzi. Ale nie, atencja jest najważniejsza.

Avatar Beowulf_

21 stycznia 2024, 05:47

70iq take

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 lipca 2023, 07:31

najlepsze jest to, ze gdy zasugerujesz weganowi bezpośrednie działanie, takie jak wsparcie schronisk, oczyszczanie plaż, programy ratunkowe zwierząt po katastrofach, czy chociażby zorganizowanie jakiegoś buntu/stowarzyszenia, ktora miałaby atakować rzeźników, to kompletnie omijają temat i kontynuują nazywanie cię mordercą bez serca i wspieraczem katuszy. ciekawi mnie co powiedzą o rybach

Avatar pawelec323232e2

8 lipca 2023, 04:11

Wiecie czemu weganka nie ma orgazmu?

Bo nie może zgodzić się z tym, że zadawala ją kawałek mięsa w pochwie

Avatar lordbaysel

7 lipca 2023, 19:58

Imo cringe. Jak chce to niech nie daje żadnej opcji wegańskiej, ale zakaz jest ewidentnie tylko pod burakowy marketing (miało być viralowy, ale autokorekta zrobiła swoje i w sumie też jest spoko)

Avatar Beowulf_

21 stycznia 2024, 05:48

@lordbaysel: lorbajzel z rigczem

Avatar AlMalina

7 lipca 2023, 19:50

Well jeżeli ktoś dajmy na to jest weganem ale ma znajomych którzy lubią mięso to jak najbardziej mógłby wejść i na przykład wypić coś oraz spędzić czas ze znajomymi ale nie jeśli nie ma takich znajomych gdyż nie ma sensu wchodzić skoro nic nie przypada do gustu. W takiej sytuacji jak najbardziej rozumiem szefa kuchni. Po za tym to jest JEGO wola jakie jedzenie chce aby było rezerwowane gdyż jest WŁAŚCICIELEM restauracji a także prawdopodobnie tylko takie jedzenie on i jego kucharze są w stanie przyrządzić jak najlepiej a nie inne

Avatar kapibara4387

7 lipca 2023, 19:29

I bardzo k...a dobrze

Avatar garnekmarzyciel

6 lipca 2023, 10:53

Boże święty, jaki oni znowu mają problem? Chłop po prostu nie podaje żadnych wegańskich dań w swojej restauracji i nie chciał żeby weganie którzy i tak nic nie kupują nie zajmowali miejsc dla prawdziwych klientów. I ja się pytam, w którym niby miejscu ten chłop jest zły?

Avatar Kebasa_z_mema

6 lipca 2023, 12:11

@garnekmarzyciel: jedyny argument jaki widzę za tym że zakaz wstępu dla wegan zły to może jak weganie przyjdą z nie-wegańskimi znajomymi którzy będą tam coś jeść

Mam nadzieję że ten komentarz miał sens

Avatar garnekmarzyciel

6 lipca 2023, 14:27

@Kebasa_z_mema: wtedy po prostu mogą nie jeść i zwyczajnie nie popisywać się przed każdym że są weganami

Avatar BartoliniMg

6 lipca 2023, 09:52

Aż w pierwszym zdaniu czuć, po której stronie konfliktu jest autor tekstu

Avatar Polskikotlet

6 lipca 2023, 09:27

Dawanie 1 gwiazdki restauracji która niema zestawu dla wegan =moęsożercy dający 1 gwiazdkę za to że w restauracji dla wegan niema zestawu z mięsem

Avatar kiwi999999

Edytowano - 6 lipca 2023, 09:26

Jeżeli ktoś wchodzi do restauracji i od razu dowiadujesz się, że jest weganem to dla dobra innych nie jest to zły pomysł.
Oczywiście tylko w nielicznych procentach którzy na siłe próbują narzucić swój styl życia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jeszcze jak

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka