A potem tydzień rehabilitacji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2023, 06:19
Ano, ja raz żeby nie dzwonić to takie życzenia złożyłem:
Odpisz
9 lipca 2023, 19:58
No i fajerant porą na csa
Odpisz
9 lipca 2023, 17:20
Nienawidzę tego robić. Wszystkiego najlepszego i elo. Dziadkowi jeszcze zdrowia życzę.
Odpisz
9 lipca 2023, 12:55
Dzisiaj na obozie kazali mi łapać kontak wzrokowy z każdym kogo spotkam i teraz nie mogę się pozbierać
Odpisz
9 lipca 2023, 09:20
To wy wiecie kiedy ktoś w rodzinie ma urodziny?
Odpisz
8 lipca 2023, 19:24
Dlatego piszę wyłącznie sms'y, z drugiej strony w rodzinie każdy tak właściwie robi jeśli się akurat nie widzimy na żywo, a często tak bywa
Odpisz
6 lipca 2023, 16:09
Mówi się mamie żeby przy składaniu życzeń dopowiedziała że to też od ciebie
Odpisz
6 lipca 2023, 15:34
Wy wszyscy słabi jesteście, jak życzeń się boice złożyć
Odpisz
6 lipca 2023, 15:45
@pawelec323232e2: taki kozak jestes bo ty nie masz znajomych i nie musisz skladac
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2023, 16:02
@Par00fka: muszisz być moim znajomym by o tym wiedzieć
Odpisz
6 lipca 2023, 16:03
@pawelec323232e2: jestem znajomym twojej matki i ona mi opowiada twoja smutna historie
Odpisz
6 lipca 2023, 16:15
@Par00fka: mama powiedziała, że nie jest twoim znajomym
Odpisz
6 lipca 2023, 15:04
Przez telefon? Ja bym na fb złożył
Odpisz
6 lipca 2023, 15:02
Reluwa
Odpisz