memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 13 lipca 2023, 15:51
romantycznie
Odpisz
13 lipca 2023, 06:54
Ja wolę frontem do sali, żeby nikt mnie nie dźgnął nożem.
12 lipca 2023, 20:28
Nikt się nie dosiądzie, stoliczek, że nawet mucha nie siada.
8 lipca 2023, 11:30
Ktoś może ci skręcić kark od tyłu f
8 lipca 2023, 22:45
@rumcajschr: ja bym na przykład nie narzekał
8 lipca 2023, 15:32
Ja bym nie mogła siedzieć i jeść odwrócona plecami do reszty. Muszę widzieć co się dzieje za mną.
Gdyby tylko więcej takich było
8 lipca 2023, 11:27
Jestem tym typem osoby, która zajmuje cały stolik w maku by siedzieć sama, trzeba zaznaczać dominację.
8 lipca 2023, 11:25
Gdzie to? Rezerwuję
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 lipca 2023, 15:51
romantycznie
Odpisz
13 lipca 2023, 06:54
Ja wolę frontem do sali, żeby nikt mnie nie dźgnął nożem.
Odpisz
12 lipca 2023, 20:28
Nikt się nie dosiądzie, stoliczek, że nawet mucha nie siada.
Odpisz
8 lipca 2023, 11:30
Ktoś może ci skręcić kark od tyłu f
Odpisz
8 lipca 2023, 22:45
@rumcajschr: ja bym na przykład nie narzekał
Odpisz
8 lipca 2023, 15:32
Ja bym nie mogła siedzieć i jeść odwrócona plecami do reszty. Muszę widzieć co się dzieje za mną.
Odpisz
8 lipca 2023, 11:30
Gdyby tylko więcej takich było
Odpisz
8 lipca 2023, 11:27
Jestem tym typem osoby, która zajmuje cały stolik w maku by siedzieć sama, trzeba zaznaczać dominację.
Odpisz
8 lipca 2023, 11:25
Gdzie to? Rezerwuję
Odpisz