Łódź gdyby opodatkowali wszystkie łodzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2023, 20:39
No to zaje**ście, że nie opodatkowali
Odpisz
29 września 2023, 20:37
Nie ma przestępstw bez ofiar, więc zalegalizować i opodatkować
Odpisz
14 lipca 2023, 14:48
Łódź, gdyby dostawali 1 zł za każdą opuszczoną kamienicę
Odpisz
14 lipca 2023, 17:44
Albo za każde wypowiedziane "k...a"
Odpisz
9 lipca 2023, 09:58
Czyli chcecie legalizacji?
Wiemy że to wy, ćpuny
Odpisz
14 lipca 2023, 14:12
@Ignisus:
Odpisz
14 lipca 2023, 14:02
Byłby Warszawą
Odpisz