memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 lipca 2023, 23:34
Ja kocham jabłka! Tyle, że krojone. Nie zrozumcie mnie źle, ale trudno mi zrobić perfekcyjny ogryzek przez te cusie w miąższu koło pestek.
Odpisz
13 sierpnia 2024, 18:08
@RadBasilisk414: Ja z ogryzkiem wpi.....am
20 lipca 2023, 08:06
Ja z jabłkiem
19 lipca 2023, 20:35
zawsze tak robię
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 lipca 2023, 23:34
Ja kocham jabłka! Tyle, że krojone. Nie zrozumcie mnie źle, ale trudno mi zrobić perfekcyjny ogryzek przez te cusie w miąższu koło pestek.
Odpisz
13 sierpnia 2024, 18:08
@RadBasilisk414: Ja z ogryzkiem wpi.....am
Odpisz
20 lipca 2023, 08:06
Ja z jabłkiem
Odpisz
19 lipca 2023, 20:35
zawsze tak robię
Odpisz