Co pomyślałem sobie po finale czwartego sezonu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 czerwca 2014, 17:55
Na serial zastępczy wziełam "Przygody Merlina" ,którego oglądałam już do 5 sezonu. Włączam pierwszy odcinek 5 sezonu ,patrze śnieg,wilk. Ok.. za dużo GoT.Oglądam dalej ,a tu nagle Davos się pojawia. O.o
Odpisz
17 czerwca 2014, 20:39
przez rok?
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:51
Mam rok na przeczytanie wszystkich książek i pooglądanie wszystkich sezonów.
Odpisz
17 czerwca 2014, 18:20
Wszyscy zginą.
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:08
Wiecie kiedy nowa książka wychodzi?
Odpisz
17 czerwca 2014, 16:52
@Czeko_tubka: 2014 albo 2015
Odpisz