Ja nie rozumiem tych Julek...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2023, 06:02
Wszystko zależy jakie uprawnienia posiadasz i co robisz. Sąsiad ma rozszerzone uprawnienia i prowadzi jednoosobowa działalność, za zrobienie pionu elektrycznego w domu jednorodzinnym bierze kilkanaście tysięcy.
Odpisz
19 lipca 2023, 23:31
Każdy zawsze mówi, ile to się nie zarabia np. na elektryce. Tylko żeby tyle zarabiać, naprawdę trzeba być specjalistą
Odpisz
19 lipca 2023, 23:56
@zajenty: jeśli chce się dobrze zarabiać bez "dobrego" wykształcenia to chyba zrobienie uprawnień do wykonywania niepopularnych zawodów jest dobrym sposobem ale zazwyczaj dużo ciężej ze znalezieniem pracy w takim zawodzie
Odpisz
20 lipca 2023, 09:40
@zajenty: nie rel, pracuje u prywaciarza jako elektryk za najniższą krajową. Tak naprawdę zarabiasz tyle ile pracodawca jest skłonny ci zapłacić. W małym mieście ciężko o dobre zarobki nawet w wymagającym wiedzy zawodzie.
Odpisz
20 lipca 2023, 12:37
@cinekk102: o dokładnie to
Odpisz
15 lipca 2023, 11:52
K...a gdzie dają 15 na rękę za elektryka, mam uprawnienia to wbijam
Odpisz
15 lipca 2023, 11:53
w wymysłach OPa
Odpisz
15 lipca 2023, 11:55
@mont111: Fr
Odpisz
15 lipca 2023, 12:05
nwm. Jako umowa na zlecenie w wielu zawodach na budowę można tyle zarobić. Np jako hydraulik.
Jak robisz samo ogrzewanie podłogowe i bierzesz za metr kwadratowy to bierzesz zajebiste pieniądze
Odpisz
19 lipca 2023, 22:39
@JaJestemZWami: Przy umowie zlecenie płacisz składki jeśli nie jesteś osobą uczącą się.
Odpisz
19 lipca 2023, 22:48
Zależy w jakiej firmie pracujesz i co robisz. Za podłączenie żyrandola lub gniazdka na 230V AC to za dużo nie dostaniesz ale za podłączenie szafy bezpiecznikowej na cały blok lub jedną taką dużą w fabryce to możesz zgarnąć dobrą zapłatę. Tyle, że wtedy nie jesteś byle jakim elektrykiem
Odpisz
20 lipca 2023, 09:42
@AlMalina: nie trzeba być nie wiadomo jakim specjalistą żeby zaprojektować i zmontować rozdzielnicę zgodnie z normami.
Odpisz
19 lipca 2023, 21:18
Dlatego jako elektryk można szybko zarobić i pójść na studia zostać inżynierem elektrotechniki i ewentualnie zarabiać jeszcze więcej.
Odpisz
20 lipca 2023, 04:03
@Jadeja: możesz zostać profesorem i kosić oprócz pensji 10k za 5 wykładów w semestrze za każdą uczelnię gdzie wykladasz
Odpisz
19 lipca 2023, 22:14
Zależy od wielu czynników ale jako pracownik możesz 5-10 k wyciągnąć podczas gdy one w maku będą zarabiać 3-4k
Odpisz
15 lipca 2023, 11:56
Który elektryk zarabia k...a 15 koła miesięcznie💀
Odpisz
15 lipca 2023, 11:57
@Dragonix18: Op ma bujną wyobraźnię
Odpisz
15 lipca 2023, 12:19
@Dragonix18: Mój, bo płacę mu metamfetaminą 😂😂😂
Odpisz
19 lipca 2023, 21:19
@Dragonix18: Za zrobienie całej instalacji w całym domu można ściągnąć 10 klocków a to jakieś 2 tygodnie roboty, pod warunkiem, że jesteś prywaciarzem.
Odpisz
19 lipca 2023, 21:17
Op zapomniał przecinka przed 5.
Odpisz
19 lipca 2023, 21:10
Gość grzebie w jednej z najprostszych szaf elektrycznych i zarabia piętnaście tysięcy? Kurde, mogę to robić za połowę stawki, i to w dodatku w samych gaciach.
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2023, 11:46
J...ć studentów imo
Struskawke nie, struskawke szanuje
Odpisz
15 lipca 2023, 11:55
@Murarzowa: Porwiemy cię i będziemy karmić surowymi ziemniakami 🤣🤣🤣
Odpisz
15 lipca 2023, 12:06
@rumcajschr: możecie porwać i mnie?
Odpisz
15 lipca 2023, 12:18
@JaJestemZWami: Nie
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2023, 12:22
@rumcajschr: :c
Pragnę abyś mnie związal 🥵🥵🥵🥵
Odpisz
15 lipca 2023, 11:48
no i miały rację a jego zarobki nie mają nic do rzeczy
Odpisz
15 lipca 2023, 11:48
Ty tak na serio?
Odpisz
15 lipca 2023, 11:50
@zx2001: to troll
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2023, 11:51
@mont111: No właśnie ona raz trolluje, a raz serio mówi i się zastanawiam.
Odpisz
15 lipca 2023, 12:00
@zx2001: jeżeli to coś co mogłoby wywołać gowno-burze to prawdopodobnie troll
Odpisz
15 lipca 2023, 12:06
@zx2001: poly nie trolluje, ona zawsze jest elokwentna
Odpisz
15 lipca 2023, 12:09
@zx2001: Prawdopodobnie miał na myśli, że zarobki nie są tożsame z wiedzą czy inteligencją, więc julki mogą (ale nie muszą) mieć rację. Chociaż to też jest zależne od kierunku i uczelni, na niektóre wystarczy mieć ledwie zdaną maturę
Odpisz
15 lipca 2023, 11:44
Elektryka prąd nie tyka
Odpisz
15 lipca 2023, 11:43
Te Julki do tego nazywają siebie socjalistkami
Odpisz