Nie śpię, bo strefy czasowe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Papierowa szkoła posting
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2014, 16:49
To czemu ma brazylijską koszulkę zamiast np. Japoni ?
Odpisz
18 czerwca 2014, 17:19
@adamszu: Bo kibicuje Bazylii Geniuszu ?
Odpisz
18 czerwca 2014, 17:24
@malaho2000: To Bazylia startuje w mundialu? Oregano i Mięta też?! A może powiedz jeszcze że Ziele Angielskie?!
Odpisz
18 czerwca 2014, 17:46
@makajet: XD
Odpisz
18 czerwca 2014, 20:57
@makajet: To ty nie wiesz, że Tymianek jest faworytem mundialu? xD
Odpisz
18 czerwca 2014, 22:32
@Pikachu: Zamknij się! Najlepsza jest Przyprawa Do Grilla!
Odpisz
19 czerwca 2014, 16:44
@robogirl: No co ty? Z Kucharkiem nie ma szans.
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:16
@Pikachu: Ehh, wczoraj pieprz wygrał z ryżem... a ja miałem nadzieje że że ryże wygrają ;C
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:24
@makajet: A jutro pieprz gra z solą. No i cukier z mąką. O czym jeszcze zapomniałam? Winiary? A nie, oni odpadli w eliminacjach.
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:32
@Pikachu: Pewnie będzie zupa do gołąbków, co nie?
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:43
@makajet: I jeszcze sos sojowy. A ketchup, majonez i musztarda są nazywani śmiertelną trójką.
Odpisz
19 czerwca 2014, 21:16
@Pikachu: Sos Tysiąca Wysp zmiecie Kucharka z powierzchni murawy!
Odpisz
19 czerwca 2014, 22:46
@robogirl: Ta. o ile wcześniej nie zostanie zmieciony przez Sos Czosnkowy, który wczoraj wręcz zmiażdżył Wodę Sodową.
Odpisz
20 czerwca 2014, 13:30
@Pikachu: Sos Czosnkowy do gnoju, Amino do boju!
Odpisz
20 czerwca 2014, 16:36
@robogirl: A przedtem zaśpiewajmy hymn Amino "Zupa Romana" xD Knorr rozwali Amino jak domino.
Odpisz
20 czerwca 2014, 19:22
@Pikachu: Jaki Knor? Wiadomo, że lepszy Tao Tao!
Odpisz
21 czerwca 2014, 09:28
@makajet: A może jeszcze Majeranek?
Odpisz
21 czerwca 2014, 16:09
@robogirl: No i? I tak w finale znajdą się Gellwe i Dr Oetker.
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:52
@Pikachu: Eee taaaam, skoro o ziołach, szkoda że marihuana odpadła :/
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:59
@makajet: Ale hera koka hasz i LSD jeszcze grają. xD
Odpisz
16 października 2014, 17:06
@Pikachu: E ocet wygrał mundial!
Odpisz
Edytowano - 16 października 2014, 17:42
@Jejowicz2: Ale przegrał 2:0 z Kujawskim w eliminacjach do Euro. Tacy mistrzowie, a przegrali z drużyną, która od lat nie dostała się na mundial.
Odpisz
Edytowano - 16 października 2014, 17:44
@Pikachu: i do tego w eliminacjach do euro wygrał z winiary,knorem i keczupem
Odpisz
Edytowano - 16 października 2014, 19:14
@Jejowicz2: Usunęli mój komentarz, nie wiem czemu. Kujawski pokonał Ocet, zremisował z Whisky w eliminacjach do Euro 2016.
Odpisz
16 października 2014, 19:54
@Pikachu: ale kujawski i ocet maja po 9 pkt bo zremisowali geniuszu
Odpisz
16 października 2014, 21:50
@Jejowicz2: Z kim ocet zremisował?
Odpisz
17 października 2014, 06:35
@Pikachu: z kujawskim 2 do 2!
Odpisz
17 października 2014, 20:22
@Jejowicz2: Z Kujawskim przegrał 2:0. To Kujawski zremisował 2:2 z Whisky. Kujawski - Polska. Ocet - Niemcy. Whisky - Szkocja.
Odpisz
18 czerwca 2014, 15:30
Serio, nie wiecie na czym poleca strefa czasowa? ;_;
Odpisz
18 czerwca 2014, 16:25
Co poleca strefa czasowa? ;-;
Odpisz
18 czerwca 2014, 16:59
c i g nie są obok siebie na klawiaturze ;-;
Odpisz
21 czerwca 2014, 09:28
@fiszu44: Za szybko piszę, może od tego? ;_;
Odpisz
21 czerwca 2014, 09:29
@kamdab: pls ;_;
Odpisz
16 października 2014, 17:09
Tao tao Poleca strefa czasowa
Odpisz
18 czerwca 2014, 15:15
tak jak turnieje w lolu, europejskie są gdy jesteśmy w pracy/szkole a amerykańskie kończą się nocą...
Odpisz
18 czerwca 2014, 14:58
widzę że idioci nie wiedzą co to strefy czasowe :)
Odpisz
18 czerwca 2014, 14:47
Czyli w azjatycką piłkę nożną gra się tylko w nocy?
Odpisz
18 czerwca 2014, 14:31
Teraz tak ten na jest z azji a ten na górze ?
Odpisz
18 czerwca 2014, 14:08
wyglądają tak samo
Odpisz