I jak tu nie kochać Batmana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2023, 21:50
Może to ją nauczy szanować cudzą własność. Niecierpię takich pasożytów społecznych.
Odpisz
20 lipca 2023, 23:36
@Kawento: Uuu, edgy
Odpisz
21 lipca 2023, 14:30
@Anantashesha: Po prostu uważam kradzież za złą niezależnie od motywacji.
Odpisz
21 lipca 2023, 20:15
@Kawento: Nawet jeśli kradzież jest zawsze zła, to czasem trzeba wybrać mniejsze zło. Zwłaszcza że w społeczeństwie jest masa osób które uprawiają wyzysk, który na luzie możemy zakwalifikować jako formę kradzieży, do tego stopnia że ludzie nie mają co jeść. A jak okradasz złodzieja to nie kradzież.
Odpisz
21 lipca 2023, 21:15
@Anantashesha: Wobec tego okradajmy Kapitana Państwo, największego złodzieja i wyzyskiwacza B )
Odpisz
21 lipca 2023, 21:58
@Kawento: O ile się nie zgadzam że z zasady państwo jest złe, tak nigdy ode mnie nie usłyszysz że to źle nie płacić podatków - chyba że sam będziesz bogaczem.
Odpisz
21 lipca 2023, 22:30
@Anantashesha: Jestem bezwzględnym kapitalistą i m.in. dzisiaj nie zapłaciłem ani jednego pod*tku UwU
Odpisz
22 lipca 2023, 00:16
@Kawento: Z ciekawości, ile masz lat?
Odpisz
20 lipca 2023, 21:29
Barmanowi aktywuje się protokół wpie....
Odpisz
21 lipca 2023, 07:20
@Luksio28: chciałeś powiedzieć "protokół antykoncepcja".
Odpisz
20 lipca 2023, 21:41
Raczej nie ostatnia, bo on nikogo nie zabija.
Chyba że pobije ją do tego stanu, że do końca życia będzie warzywkiem.
Odpisz