Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2014, 10:51

Weź kilof z Minecraft'a

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2014, 11:31

Potrzebny tu będzie laserkraftwerk (pozdro dla kumatych).

Avatar chupacabra001

24 czerwca 2014, 15:21

Znajomość nieudanej produkcji nie czyni Cię kumatym, pozdrawiam.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2014, 15:44

@chupacabra001: Aż tak nieudana to ona nie jest, ale to połączenie II WŚ i technologi XXV wieku ;-;

Avatar chupacabra001

24 czerwca 2014, 21:20

Między innymi dlatego nieudana. Co prawda rozwój technologii za wojny był niezwykle szybki, wojna to w końcu jeden wielki wyścig zbrojeń... Ale bez przesady.

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 22:27

Trzeba iść na około :|

Avatar xKAMILxPLx

21 czerwca 2014, 09:56

a co jak jesc tam znak "Do No Touch The Grass" (nie dotykac trawy) ???

Avatar acocieto666

21 czerwca 2014, 10:18

No shit sherlock!

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2014, 10:46

@xKAMILxPLx: "jesc tam znak"

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2014, 13:14

@xKAMILxPLx: nie że przez trawę tylko zawrócić i iść inną drogą :I

Avatar acocieto666

Edytowano - 21 czerwca 2014, 10:19

TRZEBA UŻYĆ

DEMOKRACJI

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2014, 10:01

pie**ole, nie idę!

Avatar vulpix

21 czerwca 2014, 09:40

Podkop!

Avatar Mewtwo1

21 czerwca 2014, 01:05

Rozbic obóz i czekać na pomoc.

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 21:07

Trzeba się będzie wspiąć!

Avatar kolkav5

20 czerwca 2014, 21:38

Albo podkop.

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 21:56

@kolkav5: Trzeba to wysadzić.

Avatar chupacabra001

Edytowano - 20 czerwca 2014, 22:24

Nie ma szans, trza zawrócić. Toż to lepsze od linii Maginota.

Avatar Angelka235

20 czerwca 2014, 22:17

Podkop! :D

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 22:02

Uwierz mi, jestem architektem.

Avatar robogirl

20 czerwca 2014, 21:39

Te problemy rodem z simsów...

Avatar darcus

20 czerwca 2014, 21:32

Aż mi się pokemony przypomniały.

Avatar Vader0PL

21 czerwca 2014, 09:34

@darcus: gdyby to było małe drzewko to bym się zgodził.

Avatar darcus

21 czerwca 2014, 13:10

@Vader0PL: Cóż, skojarzyło mi się właśnie z drzewkiem.

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 21:21

You shall not pass!

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 21:29

Znowu kopiują moje komentarze xD

Avatar Czeko_tubka

20 czerwca 2014, 21:26

Zrób dziurę w siatce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #chodnik, #płot, #noc

Chciał tylko pomóc

Jeszcze jak

Pilne

Za co ta premia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka